Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 3 császros szülés után hogy...

3 császros szülés után hogy zajlik egy abortusz?

Figyelt kérdés
A lelki és testi része is érdekel. Mit kell vinni a kórházba?
2015. szept. 27. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Szia..vigyel betetet,pamutbugyit,köntöst,papucsot,konyvet,kajat,vizet.haloruhat algofex m vagy hasonlo

Szerintem bent kell aludnod a tagitas miatt.az elso nap bemesz,betegfelvetel,vizsgalatok.(azert irom a kajat mert pl en aznap nem kaptam csak ebedet.)valamikor felrakjak a tagitot azt mondjak addig ne egyel mert valaki hany ( szerintem ez hulyeseg ).ez kb olyan mintha jo erosen belecsipnenek a mehszajba. Valakinek faj nekem kicsit se fajt.masnap mutet kb 15 perc.aznap kiserovel hazamehetsz.

2015. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
A lelki resze az egyenfuggo.En ugy gondolom ha a dontesedbe biztos vagy hamarab tul lehetsz rajta.Nekem nincs gyerekem talan igy konnyebb volt.Ha pedig 3 csaszarmetszes utan ez muszaj mert kockazatos lenne akkor ne agyalj tul sokat,nyilvan a mar elo 3 nak szuksege van rad.Kitartast neked,ne felj nem kell.
2015. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első nagyon szépen köszönöm.



Harmadik, el vagyok kötve, de nem jött be amit lathato. Ha havi 200 ezret utalsz nekem monden honapban akkor megfogom tartani. Na? Igy is pampogsz még?

2015. szept. 27. 21:41
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Uhh szegeny :( remelem igy legalabb fizetned nem kell,bar ez sovany vigasz.

Az jutott meg eszembe hogy a pihenest utana be kell tartani,en sokat ugrabugraltam es nagyon begorcsoltem 2 hettel utana.Utana-kozben semmi fajdalom nem volt .Velem nagyon rendesek voltak a korhazban igaz sok vizet nem zavartam.

2015. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi. .. hàt amennyit 3 gyerek mellett lehet, annyi pihizek majd. Igazàbol a legnagyobbik màr szépen rendezi a piciket, ugyhogy van segitsegem :)
2015. szept. 27. 22:01
 6/18 anonim ***** válasza:
19%

Hagyjuk ezt az el vagy kötve dolgot..

Nem, nem vagy elkötve. Akkor nem lennél most terhes.


Ja, és havi 200.000 ft-ból lehet eltartani egy gyereket?

Hűha, akkor azt hiszem az ország családjainak 80%-a nélkülözik.

És gondolom ha neked már 3 is van, akkor már havi 600.000 ft a bevételetek. És nem tudsz belőle mégegyet felnevelni?

Nagyon ostoba vagy, az már biztos.

2015. szept. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
3/7/8 válaszoló! Olvastátok a kérdést? Válaszoltatok rá? Ja, az már nem megy ugye? Más kérdésem nincs.
2015. szept. 28. 10:34
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg orvosi papírokat nem kérsz?

Van olyan, hogy sikertelen a petevezetek lekötése.

Ez olyankor fordulhat elő, ha a vezetéket nem elvágják, hanem csak levarrják. A sikertelenség csak úgy derülhet ki, hogy újra teherbeesik az anya.

Közvetett tapasztalat, ugyanis így lett a kishúgom. Viszont édesanyám nem volt császáros.

Ezek után édesapám elköttette saját magát.

2015. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Ja, és kérdező! Ne haragudj, hogy offoltam, de ezt a fajta viselkedést egyenesen gyűlölöm.

Kitartást kívánok.

2015. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A harmadik császár előtt beszéltük meg az orvossal, hogy a műtét közben elköt, mert több gyermeket nem TUDUNK vállalni. Azt, hogy hogyan csinálta nemtudom, de sikeresnek nevezte a műtétet. 1 éves a pici, eddig bírtam :(
2015. szept. 28. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!