Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Esemny utani tabletta bevetele...

Esemny utani tabletta bevetele utan mi varhato?

Figyelt kérdés
1-2 napon belul a havi verzeshez hasonlo, es ha igen akkor a vart idopontban is ugxanugy fog?

2015. okt. 5. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ahány szervezet, annyi féle reakció.

- Van, akinél semmi különösebb nem történik, a szokott időben rendesen megjön

- van, akinél van pecsételő vérzés, aztán vagy a szokott időben, vagy máskor megjön

- van, akinél előbb megjön a menstruáció

- van, akinél később

- van, akinél nem hat, és terhes lesz

- ezek variációja

2015. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinál plusz vérzést. Valószínüleg a várható időpontban megjön a szokott módon. De azon se kell csodálkozni, ha előbb, vagy később jön meg, nagy adag hormon.
2015. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, csak olvastam hogy verzest okozhat par napon belul, es utana mas idopontban johet meg a havi
2015. okt. 5. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem rá 9 hónapra szülés...
2015. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Nekem egy héttel hamarabb jött meg utána. Nem lehet megjósolni, hogy reagál a szervezet egy ekkora hormonbombára.
2015. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött azonnal a vérzés, hanem késett kb. 1 hetet. Elég erős és fájdalmas menstruáció volt. Utána fél évbe telt míg visszaállt minden a normál kerékvágásba. Egészen addig pontosan 31 napos ciklusaim voltak, utána fél év összevissza, majd beállt 28 napra és egészen addig napra pontos volt megint míg el nem kezdtem szedni a fogamzásgátlót.
2015. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elárulom neked minden le van irva abeteg tályékoztatóban.
2015. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!