Lehetséges-e 5 nap alatt elintézni a családgondozó felkeresétől számítva az abortuszt? (5 napból 2 nap szombat és vasárnap)

Figyelt kérdés

A hölgy párja vagyok. Egy vita miatt nem vagyunk épp együtt, 3 hete tudtuk meg h gyermeket vár. Terveztük a babát, a terhesség hírére párom meggondolta magát és az abortusz mellett döntött. 6 nappal ezelőtt (pénteken) kereste fel a családgondozót a terhességmegszakítás miatt, nem volt hajlandó velem együtt bemenni így az ottani védőnő külön behívott. Elmondta, hogy három nap mulva kell ismét felkeresnie a páromnak, utána megkapja az engedélyt az abortuszra, el kell mennie vérvételre, EKG-ra és utána feküdhet be a kórházba a terhességmegszakításra. Mivel korábban kétszer császárral szült, ezért bent kellene maradnia éjszakára, ezt is közölték velem. Ezzel tisztában is voltam, mivel korábban is volt abortusza, így zajlott le. Ma beszéltem a párommal, ahol közölte velem, h tegnap túlesett az abortuszon. Nem akartam elhinni, ezért kértem küldjön egy képet a leletről, nem küldött. Elvégethették rajta az abortuszt ilyen gyorsan és éjszakai benntartózkodás nélkül ? Azt állítja, h délelőtt bement délután már ment a kislányért az oviba.


Kérem segítsetek !


Egy aggódó férj és apa



2015. nov. 5. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Biztos,hogy nem csinalta meg neki egy orvos sem a papirok nelkul! Sot..csekken is be kell fizetnie az osszeget stb.Csak azert mondhatta hogy fajdalmat okozzon neked szerintem.Sajnalom egyebkent azt pici eletet.. :(
2015. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért mondta, ezek szerint nem lehet ilyen gyorsan elintézni ? Nagyon remélem hogy nem... Próbálok/próbáltam rá hatni, hiszen egy ártatlan életről van szó, nem tehet semmiről
2015. nov. 5. 18:07
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Lehetséges. Ha borítékkal megsűrgette a nőgyógyászt, aki meg a vizsgálatokat végző orvos ismerősöket. Saját felelősségére is elhagyhatta a kórházat, pláne mivel írod, már volt abortusza, tehát tudta, mivel jár.


De nekem is hihetetlen azért.

2015. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A védőnő meg mondta mivel császárral szült azt mondta be kell feküdjön éjszakára mivel este rakják fel neki a tágítót. Ezt a párom is így mesélte anno h a korábbi abortusza így zajlott.
2015. nov. 5. 18:22
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Elso valaszolo vagyok! 3 csaszarom volt a 4. babat nem tartottuk meg sajnos.Nem kellett bent aludnom,szerintem neki sem kell :/ A leirtak alapjan nem tul megbizhato a holgy.Tuti papirok nelkul vervetel altato orvos stb nem csinaljak meg neki 5 nap alatt!
2015. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Megcsinalhattak neki sztem. Penteken csaladvedelmis, vervetel. Hetfo vereredmeny, egk, kedd csaladgondozo masodik felvonas, csekk befizet. Szerdan ab. Nekem sem kellett bent maradnom, korhaza valogatja.
2015. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Bízom benne, én próbálok mindent megtenni ezért a babáért
2015. nov. 5. 18:43
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, simán... a 3 nap kötelező várakozás az naptári nap, a kórházzal meg előbb is egyeztethetett időpontokat, a családvédős papírnak meg a befizetett csekknek a műtétre kell meglennie, a labor meg fél nap alatt megvan.
2015. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Vilcsianyuja ***** válasza:

Tágítás miatt nem mindenhol fektetnek be egy nappal előtte. És neki már volt egy abortusza, tehát egyszer már tágították, valószínűleg másodszorra már gyorsabban-könnyebben megy? A szükséges laborvizsgálatokat is elvégezhették akár reggel a kórházban, délután már meg is műthették.

Sajnálom nagyon, hogy ilyen helyzetben vagy, de sajnos nem igazán tehetsz már semmit. A két császáros gyereknek te vagy az apja? Vagy ők még a párod egy korábbi kapcsolatában születtek? És az előző abortusznak mi volt az oka?

2015. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Akarhogy is van sajnos a no dont! Nem tudsz mit tenni ellene :( Kivanom a legjobbakat neked!
2015. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!