Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyha néhány nappal múltam...

Hogyha néhány nappal múltam 18, és abortuszt szeretnék, akkor már nem kell hozzá szülői engedély igaz? Vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Azt is hallottam, hogy az első pár alkalom ingyenes. Igaz ez? Valaki tudná részletezni magát az abortuszt is?Az egész eljárást. 18 év felett s kiküldik a gyámügyet?(ilyet is olvastam, de nem tudom hány éves korig)

Előre is köszönöm!



2015. dec. 21. 13:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%

1. az idő egy napi sem szabad húzni ,időpon nélkül menj nőgyógyászhoz fogadni fognak és mindent elmond

2 szülő nem kell

2015. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
25%
még van rendelés, azonnal menj
2015. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

Nem ingyenes az első sem.

18 évesen nagykorú vagy. Szerinted hogy jönne képbe a gyámügy egy felnőtt ember esetében?

2015. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%
" az első pár alaklom ingyenes"-miért hányat tervezel még????????????????
2015. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

Ha már 1 nappal is elmúltál 18, akkor nem kell szülő. Nagykorú vagy.

Az abortusz sosem ingyenes. A megelőző vizsgálatok igen, de a műtét nem. Kb 30.000 Ft

2x mész védőnőhöz/családsegítőhöz, van egy vérvétel,meg talán EKG.

AMikor a műtétre mész, ez egy éjszakás bentlét, este felteszik a tágítót, reggel betolnak a műtőbe, elaltatnak, és megműtenek. Délután már mehetsz is haza.

6 hétig nem szabad szexelni, ekkor kontrollvizsgálat, hogy minden rendben van-e.


Gyámügyet nem értesítik.

2015. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
69%

Gyámügyet nem értesítik

De a család védelmi szolgálathoz menni kel ahol megbeszélutek a lehetőségeket, és utána még egyszer vissza menni ha még mindig úgy érzed az abortuszt választod

És elbírálják hogy engedélyezik-e

Am sztem 18 évesen ez hatalmas döntés ahoz hogy egyedül végig csináld

2015. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
42%
Az elsö pàr alkalom?Biztos hogy 18 vagy és nem 12?Javaslom hogy nézd meg a néma sikoly címü filmet.Az a baba él,nem jàték nekem olyan ismerösöm is van akinek abortusz utàn nem lehetett gyereke.
2015. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%
Nem ingyenes, 30000 Ft akárhanyadik alkalom. 2x elkell menned egy tanácsadásra, ahol felvilagosítanak mindenről majd kapsz egy jegyzőkönyvet és egy csekket, amivel tovább mehetsz a kórházba. Nincs semmilyen elbírálás, a terhesseged 12. heteig jogod van az abortuszhoz, ami csak is kizárólag a te döntésed. DE előszőr nőgyógyász! Mindenről tájékoztatnak.
2015. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
19%

Részletesen szeretnéd megismerni az egész eljárást? Nézd meg ezt a videot:

https://www.youtube.com/watch?v=idE-LEDr9HI

2015. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%
Csak a 9. után jár 1 ingyen...csak ne felejsd el vinni a pontgyüjtő füzetet...
2015. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!