Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 2 hónapja fogamzásgátlót...

2 hónapja fogamzásgátlót szedek, mùlt hónapban rendesen megjött de most már 4 napot késik. Este szoktam bevenni és mikor az utolsót bevettem másnap délután együtt voltam a barátommal. Kb hány óráig van hatása a tablettának? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet.Meg nem szeded olyan regota,hogy teljesen elmaradjon a megvonasos verzes,de elofordulhat.Elvileg a gyogyszermentes szunetben is vedett vagy :)
2015. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer véd akkor is, amikor egy hetes szünetet tartasz, persze csak akkor, ha addig rendesen szedted, nem maradt ki egy sem. Holnap még simán megjöhet, hogy megnyugtasd magad, csinálj egy tesztet :)
2015. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is késik. A gyógyszer tájékoztatója nem ígéri, hogy mindig ugyanakkor fog megjönni. Csak azt írja, hogy jellemző, hogy a szedés alatt ugyanakkor jön meg.

Annyi a lényeg, hogy a 7 nap egyikén jöjjön.

2015. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most egy kicsit megnyugodtam, de azért a biztonság kedvéért csinálok egy tesztet.
2015. dec. 22. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor én gyógyszert szedtem,akkor nálam a gyógyszer mentes héten a negyedik napon jött meg. Így is állt be.
2016. jan. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!