Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha magánorvos végzi az abortus...

Ha magánorvos végzi az abortuszt, miért kell fizetni?

Figyelt kérdés

Mármint az orvosnak értem, miért, hisz magán, de ez a 30 ezer forint sárga csekken micsoda?


Hála az égnek nem voltam/vagyok érintett a témában, így csak azt tudom, amit fórumokon olvasok. Itt ezen az oldalon is leírták, hogy megy a dolog, és a legtermészetesebben emlegetik ezt a "sárga csekket" magánorvos esetében is.


2016. febr. 10. 00:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
54%
Azért ne mondjátok már nekem, hogy pl egy 18, vagy akár egy 25 éves pontosan el tudja dönteni már, hogy soha az életben nem akar gyereket...
2016. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
én támogatnám, de őszintén szólva a 18 éves korhatár szerintem is durva.
2016. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szerintem is le kéne vinni a korhatárát mondjuk 25-re, meg egyébként, ha elkötteti magát még tud örökbe fogadni, nekem pl jobban tetszik ez az opció.

Amúgy a fog. gátló injekció mennyibe kerül?

2016. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!