Abortusz után szex?

Figyelt kérdés
Nem ez a legfontosabb de behatolás nem lehet de más módszerrel lehet ? Az orgazmustól nem lesz baj ott bent? Bunkok kiméljenek köszi.
2016. márc. 6. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Ki kellene várni az időt. Milyen más módszerrel gondoltad a behatolást? Mivel? Ha csak nem a másik helyre de na. Most volt egy abortuszod. Legalább most legyen eszed, és bírj magaddal, vagy máshogy elégítsd ki.
2016. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hanem arra hogy ő csinálhat mást nekem úgy hogy oda abszolút nem nyúl?
2016. márc. 6. 19:25
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Jézus... de most komolyan kérdezed? Nyilván kézzel kielégítheted vagy a szádba élvezzen ha ez neked boldogság. Az orgazmustól húzódik a méh, nem hiába kéne kerülni ezeket. Ne szexelj, hanem inkább olvass utána, ezt jó tanácsként mondom, mert nem vagy tisztába alapvető dolgokkal.
2016. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Én értem mit kérdezel kérdező,de az orgazmustól tênyleg méhösszehúzódásod lehet,ami erős görcsökkel is járhat. A 6 hetet nem kell kivárni,ha orvos engedélyezi,de gondolom mész majd kontrollra. Tehát kerüljétek a csiklót is:)
2016. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
azért nem vagy semmi. most volt abortuszod, de már szexen jár az eszed. Szexeljetek nyugodtan.. mi történhet? max nem lehet többé gyereked...nem nagy dolog, gondolom nem is zavarna. Nem vagyok bigott abortusz ellenes, de hogy valaki ennyire nem bírjon ki hat hetet a saját gyereke elsinkelése után.. hát az bicskanyitogató.
2016. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%
"elintézed" max a méhed, de mi az neked, ha most se érdekel, hogy kikapartak. A szex az kell, pedig a google a barátod lenne, ha vennéd a fáradtságot, hogy keresgélj. Max nem lesz később gyereked, de ilyen hozzáállással jobb is lenne, mert szexelni orrba-szájba lehet, aztán rohansz kapartatni, és kezdődik elölről az ördögi kör.
2016. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Látom hogy azt senki sem értette hogy mit is kérdezek. Akkor nyers leszek. Nem akarom hogy a pasim belém dugja...azt akartam tudni ha oda kerülne a sor másképpen kielégíthet -e..? Úgy hogy a hüvelyem közelébe sem nyúl. Aki tud értelmes választ adni annak köszönöm :)
2016. márc. 6. 20:16
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

mindenki értette, csak azt nem, hogy a hüvelyed közelébe se... akkor hogyan is? :D vagy neked a csikd a hátad közepén van?


a méheden van egy rohadt nagy seb! egy nyílt seb, amin kivették a.. hagyjuk. ennek kb 6 hét kell, hogy beforrjon. ha nem várod ki, és a pasid kinyal mondjuk, akkor orgazmusod lesz amitől méhösszehúzózásod amitől a friss varr leesik, újra elkezdesz vérezni, begyullad a méhed és meg van oldva a védekezés.

persze, lehet, hogy semmi bajod nem lesz, de ez csak utólag derül ki. amúgy meg azt csinálsz amit akarsz, nyilván az orvos nem szivatásból mondta a 6 hetet...

2016. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%

Mindenki ezt írta! Tök mindegy,hogy akar kielégíteni,ha orgazmusod lesz tőle!!!


Felőlünk aztán még egy tollpihével is kielégíthet(40nap és 40 éjszakában a csajt) ha orgazmusod lesz tőle,be fogsz görcsölni és ez a legkisebb gond lesz!!!!! De csinálj amit akarsz

2016. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Az a baj h te nem értesz minket!
2016. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!