Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem birom tovabb a rosszullete...

Nem birom tovabb a rosszulleteket, holnap megyek vissza a dokihoz,8+4 hetes leszek, ma annyira megvisel, hogy boltba se tudok lemenni, mi lesz velem holnap munkaban? Megfordult a fejemben az elvetetes.

Figyelt kérdés
En nm vagyok kepes kihordani egy gyereket... Ez nekem sok. Volt mas is igy? Nem tudom, h szoljek e holnap, h inditsuk el az abortusz procedurat is, tudom, hogy akartam a babat, de nem birom tovabb a hanyast/hanyingert elviselni, 5 hete tart mar... Dolgoznom is muszaj, nm tudom h legyen... Feladom.
2016. márc. 29. 14:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Istenem, ennyi érett nőt... add fel szerintem is.
2016. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Tudod, hogy hányan lennének a helyedben! Tudod, hogy hányan megadnának mindent azért hogy hányhassanak egy baba miatt - köztük Én is! Tizenkét éve próbálkozunk babával! Neked aki valószínűleg hipp-hopp összejön, nyavalyog, hogy inkább elveteti a babát - aki nem is kérte az életet -, mert nem bírod a rosszul léteket!!!!! Szánalmas vagy!
2016. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Hidd el hogy nem a kezdeti hányinger a legnehezebb része a gyerekvállalásnak. Ha már itt feladod...
2016. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem hipp-hopp volt es ketto missed abom is volt, szoval nm jol gondoltad, de kerdes az volt, h mas is erzett e mar igy, meghallgatnam a tortenetet...
2016. márc. 29. 14:24
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Így, hogy a hányingerek miatt abortuszra ment volna valaki? Szerintem senki a világon. De lehet, hogy tévedek. Én végig hánytam, még a szülés előtt is. Mégsem jutott eszembe ilyen agyament dolog.
2016. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Tudod, ha meg lesz a baba, lehet, hogy úgy alakul, olyan problémák is fellépnek, (ne így legyen), ami sokkal súlyosabb, nehezebb lesz, mint az, hogy most hánysz. Általában véve sem egyszerű, sőt nehéz tud lenni bizonyos időszak kisgyerek mellett. Szóval elhiszem, hogy nehéz, de kitartás. Általában a 12. hét környékén enyhülnek, eltűnnek a kezdeti tünetek. De azért szedd össze egy kicsit a gondolataid, és magad az elkövetkezendő időre.
2016. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Elolvastam a kérdést és egyszerűen ledöbbentem.Más mindent megtesz hogy gyermeke lehessen, te meg néhany hét rosszul lét miatt feladnád.De tudod mit...lehet hogy tényleg jobb ha elveteted mert ha már most így viselkedsz el sem tudom képzelni mi lenne ha megszületne az a gyerkőc és esetleg ő lenne beteg, lázas napokig hetekig akkor feladnád mert te nem bírod?A szülősség felelősséggel jár..ennek tudatában dönts.
2016. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
99%

Igen, én, az elején a pokolba kívántam a terhességet, nem bírtam felállni sokszor a szédelgéstől, folyamatos émelygéstől, hányás után is ritka sz*ul voltam. Kb. a 15. hétig tartott. Borzalmas érzés volt, ezt csak az tudja, aki átélte. Senkinek nem kívánom.

Tanácsom: mielőtt felkelsz az ágyból reggel, egyél pár falat kekszet, kétszersültet, ropit, bármi hasonlót. De még fekve edd meg.

Aztán nálam nagyon bejött a gyömbér üdítő, vagy nyers gyömbér rágcsálása.

Mindent próbálj meg, hidd el, el fognak múlni a rosszullétek. Kitartás!!!

2016. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Most kezdtem a 24. hetet, még mindig hányok, de eszembe nem jutna elvetetni. Majdnem 2 évig tartott mire sikerült teherbe esnem, semmiért nem adnám fel.
2016. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Második terhességemnél voltam nagyon rosszul. Bár az elvetetés fel sem merült, de gondoltam magamban, hogy egyszer legyek túl ezen, az életben több terhességet nem vállalok (aztán mégis lett harmadik is). Éjjel-nappal hánytam, egyedül a zacskós paradicsomleves maradt bent néha, a vérnyomásom pedig sokszor 70/40 volt, alig álltam a lábamon, ez így volt 8 héten át. Igaz, én nem dolgoztam, csak a 15 hónapos lányomat kellett ellátnom, és sokszor nagyon nehezen vettem rá magam, hogy kivigyem pl. a játszótérre. Egyébként nem értem, ha ennyire rosszul vagy, miért nem mész táppénzre?
2016. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!