Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítása előtt...

Terhesség megszakítása előtt kell vérvétel?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy igen. Én csütörtökön voltam a nőgyógyásznál, megkaptam a papírokat a családvédelmihez, de egy szóval nem mondta a doki hogy kellene még mást is csináltatni, vérvételt ekg-t.
2016. ápr. 3. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
A családvédelmihez nem kell vérvétel. A kórházba menetel előtt majd eligazítanak.
2016. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es.

Nagyobb bajt okoznék neki ha megtartanám. Most kezdtem el tanyákon kisegítőként és szállítóként dolgozni, és bizony van olyan nap mikor több tonna takarmányt mozgatok át. Ezt babával nem tudnám csinálni, viszont van egy másik gyerekem is akit viszont becsülettel nevelek. És képzeld védekeztünk gumival, de én nem ellenőriztem le minden alkalommal hogy nem szakadt-e ki.

2016. ápr. 3. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Kell majd a műtét előtt, vércsoport meghatározás biztos, hogy kell sima laborban nem vagyok biztos.

De van idő mindenre, nem 2 nap az egész, eleve 3 nap a két családvédelmi látogatás között aztán még az időpontig valamennyi.

2016. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!