Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 02.17. én volt abortuszom Már...

02.17. én volt abortuszom Már megkellett volna jönni de semmi terhes nem lehetek védekeztünk gumival egyszer pedig aneljul de joval előtte kihuztuk tesztet vettem negatív. Mi lehet az ok hogy nem jött meg? Negatív kommenteket nem szeretnék. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
A MEGSZAKÍTÁS NEM VÉDEKEZÉS!!! nem értem, hányszor kell ezt leírnom még? ráadásul gratulálok, abortusz után... mehetsz a következőre nemsokára.
2016. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Már ne haragudj, de abortusz után gumi nélkül csináltátok? Egy gyerek élete nem volt elég? Na most jöjjenek az abortusz támogatók... Hogy mi lehet az ok? Terhesség, abortusz szövődménye, fertőzés, hormonprobléma..menj nőgyógyászhoz és megmondja.
2016. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Csináljátok gumival, vagy kérj tablettát. Nem mindig elegendő az ha kihúzza és nem lenne jó még egy abortusz. Sok oka lehet, hogy nem jött meg, az abortusz is bekavar annyira, hogy néhány hetet késsen.
2016. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Holnap megyek dokihoz gyógyszert iratni és h megvizsgáljon csak addig is kíváncsi lettem volna a véleményekre. Tudom h nem védekezés a megszakítás és több ilyen nem lesz
2016. ápr. 6. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Abortuszra mentél, majd gyakorlatilag az első alkalommal, hogy lefeküdtetek, megint csak nem védekeztetek. Tényleg ennyire fogyatékos vagy?
2016. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Inkább köttesd el magad. Mindenki jobban jár.
2016. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Kedves válaszok. Oké, hogy gáz ha valaki abortusz után sem védekezik, de azért csak van joga kérdezni és legalább egy kicsit normális válaszokat kapni.
2016. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Joga van persze mindenhez,nekem meg jogom van kiakadni,hogy valaki ennyire kevés ésszel is képes létezni...ennyi!

Az orvosod majd fogja a fejét,hogy most kapart ki belőled egy gyereket és már megint munkát adsz neki!

Többet nem fordul elő...ezt a 3 ébves gyerekem szokta mondani,aztán persze hogy megint csinálja a fa.,s.zságot tovább, hát kb.ezen a szinten vagy te is!

2016. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Te egy idióta vagy
2016. ápr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek joga van hül,ének lenni,ne korlátozzuk ebben!
2016. ápr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!