Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek ha barátnőtök...

Ti mit tennétek ha barátnőtök abortuszra menne?

Figyelt kérdés

Barátnőm megölte tegnap a gyerekem.. Nem szólt róla hogy elmegy.. és engem híbáztat én mindent megtettem..

Nagyon rosszúl érzem magam. Szédülök kiver a víz.. rosszúl vagyok..

ti mit tennétek?



2016. ápr. 28. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
63%

Azért a "megölte a gyerekem" erős túlzás...


Tudod amíg a nőben van a magzat, a "nő rendelkezik" felette. Te hiába akartad volna, ha ő nem. Ez az ő döntése. Nem kényszeríthetted volna terhességre és szülésre, ha ő nem akarja.

Az, hogy téged hibáztat, azt neked kell tudnod miért.

Nyilván vége a kapcsolatotoknak, és ennyi. Nem kell mást tenned.

2016. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
68%

Hiába mondják, hogy a gyerek közös döntés, de ha bármi van, rá marad a gyerek, ő fogja nevelni egyedül, stb.

Azt sem írtad lé, hogy hány év körüliek vagytok, de, ha 25 alatt, akkor érthető az aggodalma, egy gyerek nem csak rózsaszín illatfelhő, pihepuha baba érintések, és minden ami a pelenka reklámokban van.

Nézd az ő szempontjából is.

2016. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
33%
mennyi idősek vagytok?
2016. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
33%
egyszerű, pakold össze a cuccod és tűnj az ilyen mellől, úgy jársz a legjobban, többet felé se nézz.
2016. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
32%

Egyetértek a #4-essel!

Szó nélkül elmennék, bár esélyes hogy nem bírnàm ki hogy ne vezessem neki a falnak! (Mondom nő létemre)

2016. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
63%

Ez után a hiszti után mi csodálkozni való van benne, hogy nem mondta el? Nyilván tudta hogy reagálnál és ezt bölcsen elkerülte.

Egyébként nem értem a kérdést. Ha ennyire össze nem egyeztethető az életfelfogásotok, akkor szakítani kell és kész.

2016. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
74%

Miért akarja itt a kérdezők nagy része megverni / megölni akármi a csajt? Honnan tudjátok miért döntött így? Csak ítélkeztek rögtön, pedig csak annyi infótok van, hogy ab-ra ment! Okos...

Azért tudni kéne, hogy a kérdezőék mennyi idősek, milyenek az életkörülményeik, miért hibáztatja őt a párja! Ez így nagyon kevés infó!

2016. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
39%
Itt mindig azt hajtjátok hogy a nőnek joga van azt tenni a testével amit akar. De akkor a pasinak is. ha ezek után nem tudja elviselni az ilyen alattomos, gerinctelen nőt, akkor joga van elzavarni.
2016. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
70%

Rohadtul nem számít, hogy miért döntött így. Szabad országban élünk, szerencsére. Ha a kérdező ezt nem tudja elfogadni, akkor lépjen le. Megteheti, senki nem fog rá pisztolyt.

Te meg 58% miért nem lépsz mondjuk Lengyel-o.-ba? Ott most akarják betiltani az ab-t. Biztos jól éreznéd magad. Lehet még barátokat is szereznél és akkor nem lenne időd itt minden ab-s kérdés alatt mocskolódni.

2016. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
55%

Abortusz ellenes vagyok.Párom is,ő exével 2 évig még együtt volt azután,de a nő döntött (férjes nő,aki éveken át hitegette párom hogy érte elválik),párom ott volt,de sírt,ő szerette volna a babát.Molst várjuk a közös babánkat,már nem győzi kivárni hogy érezze a mozgását,minden vizsgálatra jött velem,pedig sztk-ba be se engedték még eddig uh-ra,csak a 18 hetesre fogják.

Én szerintem ha nem egyeznek a döntések,ott kell hagyni a másikat. Itt nem lényeg miért hibáztat téged,vagy miért titkolta el,a lényeg,hogy akármi is volt,te nem tudod neki megbocsátani.Igy pedig lépni kell mellőle.

2016. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!