Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerinted önző nő az aki nem...

Szerinted önző nő az aki nem tervezett gyereket nem szülne meg?

Figyelt kérdés
Egyàltalán hol van a határ ameddig egy nő az első lehet magának? Hol önfeláldozás már?
2016. ápr. 30. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Felelőtlen és nem tud védekezni inkább.

A normális védekezés mellett ilyesmi a fehér hollónál is ritkább.

2016. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem tartom önzőnek. Ugyanakkor lelkiismeretfurdalás nélkül csak akkor tudnám elvetetni a gyereket, ha minden tőlem telhetőt megtettem azért, hogy ne foganjon meg. Ha mégis összejött, és nem fér bele az életembe valami miatt.. Nos, akkor nem tudom magam rosszul érezni emiatt és nem hinném, hogy önző lennék.
2016. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem az nem önfeláldozás ha a nem kívánt babát megtartja valaki, hanem hülyeség....

Aki nem akar gyereket, az pedig védekezzen!!!

2016. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Igen önzőség, de nem tudom mi ezzel a gond. Az emberek önzők, csak nem szeretik bevallani.

Ha meg valaki magára erőltet egy olyan életet, amit egy pocikája se kíván, az nem önfeláldozás, csak mártírkodás, az illető meg egy marha állat.

2016. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem, teljesen normális nő... az sokkal inkább önző szerintem, aki rákényszerítene a párjára, a szüleire (stb) egy nem kívánt terhességet, mert "az ő anyai ösztöne"...
2016. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha akar gyereket, de csak azért elveteti, mert bulizni akar még 1 évig, és meglenne minden ami a gyerekhez kell az önzőség. Tovább megyek, aki sportot űz az abortuszból, azt büntetni kéne mondjuk 5 abortusznál, mert az már nem lehet véletlen. Tudom, hogy sokan nem ismerik el, de attól, hogy még nincs neve, nem tudja azt mondani, hogy anya szeretlek, még egy emberi lény és súlya van, ha valaki nem válalja a felelősséget: egy emberke élete. De hogy lássátok nem vagyok elvakult ab. ellenes megértem azt, aki úgy érzi nem tudná szeretné azt a babát, vagy nem olyanok a körülményei.
2016. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
Azt nem tudom, hogy önző e, vagy csak gyáva, de az biztos, hogy onnantól gyilkos, mert megölt egy embert, akinek már dobogott a szíve. Most komolyan, hogy a fenébe nem lehet értelmesen védekezni??? Nagyon nagy baj, hogy a szexre mindenkinek van este, ha pedig jön az utód, akkor pedig a felelősségvállalás sehol, inkább a gyilkosság. Bár sok itteni kérdést olvasva nagyon sok embernek nulla esze van, csak az ösztönei működnek.
2016. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mindenki maga dönt a teste felől.Ez is egy olyan döntés amit csak az adott nő hozhat meg és ha neki ez a megfelelő döntés ahhoz senkinek semmi köze. Persze valamennyire önző dolog mint sok sok más dolog is. Ennyiből az is önző aki tervezetten szül, mert arra vágyik, hogy szülő legyen, neki az a jó. Mondjuk én abszolút pro choice párti vagyok, szóval máshogy látom a dolgot mint az itt kommentelők többsége... :D
2016. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
#7 " de az biztos, hogy onnantól gyilkos, mert megölt egy embert, akinek már dobogott a szíve." - a te értékrended szerint ez biztos így van... mások meg nem így gondolják.
2016. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

#7

Egyetértek #9 válaszával. Szerinted gyilkosság. Szerintem meg nem.

2016. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!