Kedden volt abortuszom. Sajnos nem volt egészséges a babám. Még mindig fáj a mellem, és a tüneteket is produkálom. Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Még alig telt el pár nap, ürülnek a hormonok. Pl a progeszteron és ösztrogén minél idősebb a terhesség, annál több van. HCG mondjuk 8-10 hetes kor körül a legmagasabb, ha jól veszem ki még 12. hét előtt volt a műtét, utána már meg kell szülni szóval elég magas értéknél fejeződött be. De nem lehet időt írni, attól függ mennyire volt magas a HCG-d és te mennyire vagy érzékeny rá, nem véletlen, hogy sokan nem éreznek semmit mások meg nagyon korán tapasztalják a tüneteket.
2016. máj. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két héten belül kell kiürülnie a terhességi hormonoknak. Van akinek ez pár nap alatt már be is következik, másnál viszont hosszabb a folyamat. Mielőbbi testi-lelki gyógyulást!
2016. máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 hetes voltam. Igen, nagyon magas volt a hcg-m.
2016. máj. 13. 07:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Max 3 het es elmulik

Jo hogy ilyen koran eszrevettek hogy beteg a baba ez nagyon ritka

2016. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van. Végig véreztem, nem kicsit, hanem nagyon nagyon, az a csoda, hogy eddig is maradni tudott...
2016. máj. 13. 08:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező. Nekünk is beteg volt a babánk. Nekünk később derült ki jóval, ígymeg kellett szülnöm.

Nem voltak utánamár tüneteim, bár nem kizárt, hogy egyszerűen nem emlékszem, mert a négy napos vajúdás annyira megviselt fizikailag, mentálisan és pszichésen is, hogy "észre se vettem". Mert most, hogy belegondolok, a mellem még duzzadt volt, mikor hazajöttem a kórházból. Sőt, most két hónap elteltével azt látom, hogy a mellbimbón nem változott vissza a terhesség előttire.

Sok erőt a felépüléshez!

2016. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Melledből vették ki azt a szerencsétlen babát? O.o
2016. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!