Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Help! Akiknek már volt abortus...

Help! Akiknek már volt abortuszuk! 7 hetes terhes vagyok, kértem a nőgyógyászaton terhességmegszakítást. A műtét időpontját leegyeztethetem velük még azelőtt, hogy elmegyek a Családsegítőhöz?

Figyelt kérdés
Családi okok miatt sajnos nagyon sürget az idő. A laborvizsgálat kész, aneszteziológusnál jártam. Jövő hét kedden kell menjek első alkalommal a Családsegítős nővérhez, majd utána 3 nap múlva újra. Ha abszolút biztos vagyok a dolgomban, akkor kedd reggel előbb a nőgyógyászaton a többi lelet leadásával kérhetek műtéti időpontot már?

2016. máj. 26. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert a családsegítős védőnő fogja kiadni a papírokat/igazolást/csekket stb-t, amit kérni fognak a műtéthez, így addig nem fogsz tudni időpontot kérni! Viszont, ha ezek megvannak, választhatsz olyan kórházat, ahol a lehető legrövidebb időre ütemezik be a műtétet.
2016. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Időpontot kérhetsz attól,hogy nincs papír....gondolom orvos megerősítette a terhességet.Nekem is kellett kérni attól,hogy nem volt minden papír kész!
2016. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Kórházfüggő, az ismerősöm így intézte el (Ugyanúgy 7 hetes terhes volt.):

Most hétfőn 11-re volt időpontja a családsegítős hölgyhöz (ez már a 2. alkalom volt neki, az első egy hete pénteken volt), aznap reggel bement az osztályra leegyeztetni az időpontot, ott nem kértek tőle semmilyen papírt, azt mondták, hogy a műtét napján reggel 7-re kell mennie, és akkor kérnek el minden papírt + a befizetett csekk igazolását is. Így is történt.

Most szerdán már meg is műtötték, kedden is tudták volna, de ragaszkodott az orvosához.

Ez Siófokon volt.

2016. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem Tatabànyán volt, most hétfőn. Elmentem nőgyógyászhoz, mondtam b nem szeretném megtartani. Megkérdezte el tudok e mindent intézni egy hét alatt. 17én voltam a dokinál, 23.-ra már meg is szerezte a kórházba a műtétre az időpontot. Családvédelmishez még aznapra kaptam időpontot amelyik nap a dokinál voltam. Minden meg volt mire mennem kellett befeküdni a kórházba.
2016. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!