Kamaszkori abortusz után lehetnek még gyerekeim?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy nem lehet utána gyerekem magánorvosunk volt aki nagyon rendes volt és a szoba társaim én voltam a leghoszabb ideig bent a műtőbe és csak hozzám jött be a magán orvos azt mondta nagyon jól sikerült nem volt semmi baj és tényleg nagyon rendes volt csak attól félek nem lehet soha gyerekem :( de azt mondta lehet még sok

2016. jún. 24. 08:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

19 évesen volt abortuszom.

10 évvel később szültem (így terveztem, elsőre sikerült). Tökéletes terhességem volt, mint a nagykönyvben, tünetmentes. Szülésem gyors, könnyű volt.


Manapság már elég kockázatmentes az abortusz, egy után még szinte biztosan lehet gyereked. Több után már neccesebb.

2016. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy abortusz utan meg siman lehet gyereked, m nincs tele a mehed hegekkel es meg tud tapadni a megtermekenyitett petesejt. Azoknal jon ossze nehezen a baba, akik mar tulestek 3-4 abortuszon.
2016. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
50-50% én ismerek olyanokat akiknek nem lehetett utána, és olyat is aki teherbe esett de elvetélt többször is, meg olyat is, aki kihordta. Kamaszkorban veszélyesebb az igaz.
2016. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
#3-as...mar megbocsass, de csak azert, m Te ilyet is es olyat is ismersz, az nem azt jelenti, h globalisan ez 50-50%. Kevesebb az az eset, amikor kifejezetten az abortusz miatt nem jon ossze a gyerek, de nem feltetlenul ez az oka.
2016. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
utolsó úgy értettem hogy vagy vagy. Vagy összejön vagy nem. Tudod az 50-50%-ot is ennek a kifejezésére szokták használni.
2016. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De azt mondta a magánorvosom minden rendben ment és méhszájtágító is volt előtte 4 órát
2016. jún. 24. 12:42
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
5-os. A kerdezo nem a Te tapasztalataid alapjan mert statisztikat ekrdezte, hanem altalanossagban. Rohadtul mas az, h a Te ismeretsegi korodben 50-50% az arany, de ez nem jelenti azt, h altalanosan is igy van...ergo rossz infot adsz neki. Mielott Neked allna feljebb, probald mar meg ertelmezni a szuk agyaddal, h mi az altalanos 50% es a sajat ismeretsegi korben mert 50% kozti kulonbseg. Szolj, ha sikerult megfejteni ezt a hatalmas rejtelyt :D
2016. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
az én tapasztalatom az, hogy semmi gond nem volt később, sem terhességgel, sem teherbeeséssel. 16 évvel később lettek gyerekeim, akkor akartam csak.
2016. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2016. jún. 25. 11:02
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Maradjunk abban, hogy komplikáció esetén előfordul a meddőség. Mivel azonban ez nálad nem áll fenn, nem kell rugóznod rajta.
2016. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!