Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nem érti meg senki,...

Miért nem érti meg senki, hogy nem akarok szülni?

Figyelt kérdés

Szóval 25 éves vagyok,elég jól keresek,a párom is. 6 éve Skociaban elunk,szoval van sajat lakas is,auto es stabil munkahelyunk. Viszont most teherbe estem es kivagyok keszulve idegileg! Mindenki azt akarja,hogy megtartsam a gyereket,nekem viszont eszem agaban sincs! Nem tudnek felnevelni egy gyereket,nem erzem magam erettnek hozza. Ezt miert nem lehet megerteni? En kesobbre terveztem a gyereket,es most raadasul meg egyetemre is jarok :(.


egyebkent fogamzasgatlot is szedtem.



2016. aug. 4. 00:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem tartozol senkinek magyarázattal. Ha nem akarok vetesd el és kész. A te életed, a te döntésed bárki bármit mond.
2016. aug. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%

Off:Én nem rég vetéltem el a tervezett terhességemet. Irigylem a problémádat.


azt nem értem, hha nem akarod megtartani, akkor minek kellett fűnek-fának elújságolni a terhességet. Ha nem csinálnál nyitott könyvet az életedből, akkor nem kéne meghallgatnod a kéretlen tanácsokat. Két emberre tartozik, rád és az apjára.

2016. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
A szuleim tudjak es a parom.
2016. aug. 4. 00:34
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

"Mindenki azt akarja" "miert nem erti meg senki"

Ezekbol tenyleg ugy tunik, mintha a fel vilag tudna es ellenezne. De ez egyedul rad es a parodra tartozik, ti dontsetek el, hogy mit akartok. Ha nem akarjatok, akkor egyertelmu mi a teendo, ha viszont a parod akarja, akkor ott mar lehetnek bajok. Beszelgessetek sokat, mert ha mast akartok az tobkreteheti a kapcsolatotokat. Meg azert abba is gondolj bele, hogyha egyebkent ezzel a ferfival tervezed kesobb az eleted meg gyerekeket, akkor azzal a tudattal fogtok-e tudni majd egyuttelni, hogy az elso gyereketeket nem akartatok. Csak a ti dontesetek, masnak nem is ertem, hogy miert mondtatok el, ha most idegesit a velemenyuk.

2016. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenkor mindig anyukám jut eszembe: az első gyerekét elvetette, aztán rám rengeteget kellett várnia. Nem biztos, hogy megéri az, amire készülsz! Csak nagyon gondolod át...
2016. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert buta kifogásokat mondasz. Ha lenne legalább egy objektív indok, akkor megértenék. Én egy ilyet ismerek, minden adott volt, mégis elvetette, sose jött utána össze, mikor akarták, elváltak és nem istalált utána másik párt. Szerintem igencsak megbánta később.
2016. aug. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Egy dolgot nem értek, ha nem akarod a gyereket megtartani akkor minek kürtölöd szét?

Mindenki tudja jól, hogy az abortusz és az anyaság egy megosztó témakör és bizony előfordulhat, hogy a fél család ellened fordul, ha nem nekik tetszően cselekszel.

2016. aug. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
35%

a Te dontesed de azert annyit mondanek hogy a baratnom 22 evesen vetette el a gyermeket hasonlo okokkal. majd 33 eves.volt mikor mar szeretett volna. 3 evig sikertelenul probalkoztak, az abortusz miatt nem jott ossze (ezt nem.en talalom ki z a hivatalos orvosi szakvelemenye) majd 2 lombikkal sikerult, nem keves penzt idot raforditva.


ezt csak azert irom, mert azert nem vagy mar fiatal, mondhatni idealis korban vagy a szuleshez, es ha minden feltetele meg van, es alapvetoen akarsz gyereket csak nem most, akkor en elgondolkodnek a helyedben hogy az egeszseged erdekeben megis megtartsd. az anyasag meg a babaval egyutt megszuletik :)

2016. aug. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
52%

meg mondjuk azt merlegeld hogy ha a parod szeretne babat - foleg ha most - ha elveteted, elkepzelheto hogy ra megy a kapcsolatotok.. ha egyaltalan nem akarsz az is elfogadhato, de nagyon fontos hogy a parod ugyanugy gondolkodjon a temarol mint Te, kulonben elfog jonni az ido, hogy keres maganak olyan Tarsat aki szinten csaladot szeretne...rossz esetben kitart melletted meg 2-3 evig, aztan 30 evesen elhagy valakiert aki szul - es kepes szulni - neki egy gyereket, Te meg majd pronalkozhatsz part talalni, de azert 30 felett ez mar annyiban nem egyszeru, hogy a nornalisabb pasiknak mar vagy van csaladjuk, vagy valami oka van hogy nincs. nem egy baratnom van aki gyerekvallalas tema miatt maradt szingli 30-33-35 evesen, es most par nelkul ketsegbeesett tarskeresoznek, hogy normalis pasit talaljanak, aki nem elvalt es nem egy link.agglegeny, mindemellett ha még azt is megbantak hogy nem szultek anno most kapkodhatnak hogy még 40 alatt szuljenek.


egy szo mint szaz, azt kellene eldontened most.hogy akarsz e valaha gyereket - ha igen akkor most vallaljatok mert a kesobbi gyerekvallalos kockaztatod - ha meg egyaltalan nem akarsz, a Te dolgod, de akkor ezt korrektul kozold a paroddal hogy meg most kilephessen a kapcsolatbol amig nem keso egyikotoknek sem.

2016. aug. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%
Oke hogy Te nem akarod. Es a parod? O sem? Mert azert neki is lenne sztem beleszolasa. Amugy meg mi a francnak mindtad el barkinek is. Nekem amikor elkellett vetetnem a babat senki nem tudta. Csak a ferjem. Es maris nem kellett kiabalnom hogy miert nem ertik meg az emberek hogy ez meg az. Ennyi idosen illene realisan gondolkozni. Jaaaa. Es azota nem sikerul masik baba. Amiota meg volt mutet. Nekem sajnos tenyleg elkellett vetetni. Orvosi javaslatra.
2016. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!