A debreceni Kenézy Gyula kórházban hogy megy egy terhességmegszakítás?

Figyelt kérdés

Ha a családvédelmis papír megvan hogyan tovább?

Be kell e feküdni,vagy egy napos az egész,mikor mi fog történni?

Köszönöm a válaszokat.


2016. okt. 8. 06:38
 1/7 H_Vivien ***** válasza:
52%
Ha minden papír megvan, a befizetett csekk is, ha a védőnői látogatásokon is túl vagy, akkor egyeztetsz időpontot a kórházzal, bemész az adott napon. Ha még nem szültél akkor kapsz tágítót és másnap műtenek, ha már szültél akkor még aznap. Ha nincs komplikáció a műtét napján hazamehetsz. Egyébként a védőnőnek minenről tájékoztatnia kell Téged.
2016. okt. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 H_Vivien ***** válasza:
60%
1-es vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy ez Pesten van így, de gondolom Debrecenben is így van. Nekem nem volt terhességmegszakításom, csak utána jártam, amikor terhes lettem a kisfiammal, hogy mi a menete, mert teljesen megbo.londultam a hormonok miatt és el akartam vetetni. Persze én még az intézkedésig sem jutottam el. Szóval amit írtam csak tájékoztató jellegű, nem biztos, hogy 100%, de az tuti, hogy a védőnő mindent elmond.
2016. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azert kerdeztem volna olyat,akinek a debreceni korhazzal van tapasztalata,mert k...ra nem ennyibol all.

Vercsoportmeghatarozas?

Labor?

Ekg?

Anesztes?

2016. okt. 8. 08:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Valakinek személyes tapasztalat?
2016. okt. 8. 15:10
 5/7 H_Vivien ***** válasza:
85%
Ha ennyire intelligens vagy, hogy káromkodsz itt, ha valaki segíteni próbál, akkor legyél annyira tökös, hogy bemész szépen ahova kell aztán megkérdezel mindent, nem itt bunkóskodsz mással! Mindent elmondanak, mi a fenéért nem intézed akkor magad. Ne menjünk el helyetted öcsém?
2016. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen arrogáns kérdező? Mindenki elhiszi, hogy most nehéz helyzetben vagy, abortuszra mész, feszült vagy, de erről a válaszadók közül nem tehet senki. Az abortusz menete nagyjából mindenhol ugyanaz. Kell vércsoport, anesztes konzílium, vérvétel. Ha már szültél hüvelyi úton, akkor nem kell befeküdnöd. Mész éhgyomorra reggel és megcsinálják a nap folyamán a beavatkozást. Délután, ha nincs gond, haza is mehetsz. Ha császáros voltál, vagy még nem szültél, előző nap befektetnek, lamináriát raknak fel és másnap operálnak.
2016. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 p.szabina1223 ***** válasza:
Szerintem hívd fel a kórházat és ott elmondják, mire számíthatsz, vagy ha van saját nőgyógyászod, akkor tőle érdeklődj!
2016. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!