Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan zajlik a baba elvetetése?

Hogyan zajlik a baba elvetetése?

Figyelt kérdés
Meddig tart ? Mindenképp csak altatásban lehet ? Nőgyógyász nem csinálja ?
2016. nov. 28. 06:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Abortuszra gondolsz? Tudod van egy ilyen kategória, hogy ne hergeld azokat, akik mondjuk ellenzik stb...
2016. nov. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Babáé sehogy.
2016. nov. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

Én mondjuk támogatnám, hogy altatás nélkül csinálja a doki, hogy mindent érezzen a páciens, egyből nem lenne ilyen népszerű...


Elmész dokihoz, megállapítja a terhességet, és rákérdez, hogy meg akarod-e tartani. Aztán elmondja, milyen beutaló meg vizsgálat kell a műtéthez.

Ha 11 hetes vagy idősebb a terhesség, akkor megszülöd. Nem fogod tudni időben elintézni.

Egyébként két kör a védőnőnél, ekg, vérvétel, konzultáció altató orvossal, és 40 ezer körüli összeg befizetése csekken.

Reggel kórházi felvétel, vizsgálatok. Kapsz egy injekciót a méhnyakba, felteszik a tágítót. Görcsölgetsz, kínlódsz pár órát.

Aztán irány a műtő, 15 perces rutin műtét. Ha minden OK, aznap mész haza, ha nem, akkor maradsz egy estét megfigyelésen.


Nőgyógyász végzi a műtétet, de te azt nem akarod altatás nélkül, csak ha fogalmad sincs, mit fognak csinálni.

2016. nov. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

"támogatnám, hogy altatás nélkül csinálja a doki, hogy mindent érezzen a páciens,"


Hú, de kedves! De azt vajon miért nem javaslod, hogy azt az állatot, aki belérakta, ugyanúgy büntessék? Mondjuk kössék mellé és annak a tökeit szorongassa fájdalmában.


Miért van az, hogy a habzó szájú abortuszellenesek (akiknek többsége statisztikailag férfi) mind úgy tekintenek a nőre, mintha szűznemzéssel esett volna meg és a ffit nem büntetnék?

2016. nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Igen ezt en sem ertem h miert csak a not tamadjak ...

Am soha nem tudni mi van a hatterben miert kell az abortusz feltette a kerdest valaszt var nem mocskolodast !

De ami fontos h a pasikat ez nem erinti oket nem szidjak miatta, mintha a gyereknemzesben ott se lettek volna mintha nekik nem kellene vedekezni a nem kivant terhesseg ellen ...

2016. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

3. Vagyok.

Gondolom szegény tizenéves kislányt fegyverrel kényszerítette a pasi, hogy szexeljenek gumi nélkül!

Sőt, tabletta mellett csúszott be, mert itt egyedül megszakítással nem esett még senki teherbe!


Menjetek az álszent fenébe, vagy világosítsátok fel, hogy nem egy olyan apróság, amit a rendelőben 5 perc alatt elvégeznek. Mert szegényke agyban itt tart.


Egyébként pont úgy zajlik, ahogy írtam. Pont mint a missed ab műtét..

Ja, és 18 alatt sok orvos meg se vizsgálja, a műtéthez pedig szülői beleegyezés kell.


Gondolom most majd írja a kérdező, hogy nagykorú és védekezés mellett csúszott be...

Azért nem tud egyedül elintézni semmit...

Gondolom még orvos se látta. Csak van egy pozitív tesztje. Mert vele ilyen úgyse történik!


Meg kell tanulni nemet mondani. Nem a gumira! Hanem a pasinak, mikor bedugná!

2016. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó!


Szíves tajekoztatasodra közlöm, hogy egyetlen 100%bán biztos fogamzásgátló módszer letezik: ha nem el nemi életet. Minden másnál van hibaszazalek.

2016. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Nyugi az altatas nem veszes es hidd el kell. En retegtem az elso altatasom elott. De kapsz egy maszkot,2szurit majd alvas.En nem kaptam tagitot (nekem veteles muszeres befejezese volt-de technikailag ugyanaz a mutet),igy erdemben nyilatkozni nem tudok,de volt egy vizsgalatom ahol katert helyeznek a mehszajba-nem volt kellemes.

A mutet kb 15perc.Nogyogyasz csinalja,meg meg voltak vagy 4en rajta kivul. Egy kozuluk az altatorvos volt. Utana este haza mehetsz,ha ettel,ittal-nincs hanyas-pisiltel.Kezd el minnel elobb intezni a papirokat nehogy kicsusz az idobol. Kitartast!

2016. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

#3-as es #6-os! Te egy igazi idiota vagy! Es ha mondjuk fegyverrel kenyszeritenek vkit? Csak, m ilyen is van es a nemi eroszak kategoriaba tartozik...vagy akit mondjuk vmelyik aberralt csaladtagja eroszakol meg?

amugy legalabb a torvenyt tudnad normalisan, de meg azt sem, ugyh legjobb, ha szepen csendben maradtal volna. Abortuszt a torveny szerint a 12. hetig lehet elvegezni, utana torvenyi korlatok vannak. Inkabb olvassal meg el par konyvet, mielott idejossz rontani a levegot.

2016. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

9!


Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy külön tanfolyamra jarsz hogy ezen a szinten legyél? Nem embert neveztem hibaszazaleknak. A szó jelentés az, hogy egy adott dolog mennyire hatásos. Jelen esetben a fogamzásgátló módszer. Itt a hiba százalékot Pearl indexszel mérik. Most azzal jossz majd, hogy miért kell Pearlnek nevezni az embert? Amúgy meg igen, egy nem tervezett terhesség fogamzásgátlás mellett az bizony hiba, hiszen nem tervezték, tették ellene

2016. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!