Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 19éves vagyok 6,5hetes terhes...

19éves vagyok 6,5hetes terhes (párom 22van munka+albérlet, Ő tudja hogy várandod vagyok azt mondta ha szeretném tartsuk meg) családom vallásos biztos hogy a babát szeretnék, de van abortusz kaparás nélkul.8hetes tabletta . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kétslgbe esett fiatal lány...
2016. dec. 5. 07:38
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Mégis csak 19éves vagyok .. mit szolnának a bolcsodébe 22évessen egy 2éves gyereket hordanék bölcsibe mint anyuka.. bagy a gyerekem haa az összes 10éves osztálytársánák 35-50éves anyukájuk lenne én meg alig lennek 30...
2016. dec. 5. 07:41
 2/37 anonim ***** válasza:
80%

Abortusz = kaparás, és 8 hetes tabletta (wtf) nincs, és ha külföldön élsz, orvosi felügyelet nélkül be ne vedd, mert meghalhatsz.


Ha szeretnéd, tartsd meg, de én nulla munkaviszonyra, a szülők nyakára - mert mi van, ha ott hagy a srác? - biztosan nem szülnék.

2016. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
66%
En elvetetnem. 19 evesen biztos, hogy van meg mas dolgod a babazason kivul. Van vegzettseged? Szakmad? Dolgoztal mar? Fogsz kapni gyedet? A gyes es a csaladi nincs 40000. Elerted a celjaidat az eletben? Keszen allsz a lemondasokra? 19 evesen meg elned kell, tanulni, fejlodni.
2016. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%

Most olvastam, amit írtál, és ha így gondolkodsz, vetesd el, jobb lesz a gyereknek, mintha egy - amúgy csipcsup hülyeségen lamentáló, mások véleményétől függő - lányka lenne az anyja.


Unokatesóm 20 évesen szült, most 10 éves a lánya, és szuper a viszony, mert nem ilyen 30x évek vannak köztük. Anyuka fiatalos, vagány, erős, nem hal meg ha játszani kell a gyerekkel, türelmes, stb.

2016. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
71%
Tanulj meg gondolkodni. Aztán annak segítségével majd legközelebb nem viselkedsz felelőtlenül.
2016. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
A csaladom jómódú de nyilván rájuk sem alapozhatok. Termeszetessem van szakmám a pincér szakot végeztem el. Dolgoztam 4honapt pultos/felszolgáloként egy soproni étel/ital bárban. A koromhoz képest érett vagyok , dee félek az anyasághoz gyerek...
2016. dec. 5. 07:54
 7/37 anonim ***** válasza:
77%

Tedd azt, amit akarsz.


Eszem megáll, hogy ilyen szinten mások véleménye számít.

Itt kérdezed meg idegenektől, hogy hogy dönts, pedig mindenképp életre szóló döntést kell hoznod, mi pedig semmit nem tudunk rólad és a körülményekről. Nem látunk a jövőbe se.

És az a legnagyobb bajod, hogy mit szólnak az emberek, ha viszed a bölcsibe 22 évesen...


Szerintem ne ez alapján akarj már életed hátralévő részéről határozni, hogy jajj, mi lesz, ha két-három vadidegen csúnyán néz rád!

Azt pl. egyáltalán nem írod le, hogy te mit szeretnél, mik a terveid.

Vagy a 8 hetes tabletta lenne a terved?! Ilyen Magyarországon valóban nincs, legközelebb Bécsben tudod igénybe venni ezt a "szolgáltatást", és ugyanazt a célt szolgálja: a már megfogant, élő magzatot hajtja el, akit az anyja nem akar világra hozni.


Azt mérlegeld, ha már idegenek véleménye érdekel, hogy mit fognak szólni a szeretteid! Mi lesz a szüleid reakciója, ha kiderül, hogy elvetetted a babát? Mit fog szólni a barátod, hogy nem akarod a közös gyereketeket?


Mi lesz akkor, ha a párod mégsem támogat? Azt nem írod, hogy mik a terveitek, összeköltöztök, és vele élsz, esetleg házasság (már csak a vallásos szülők nyomása miatt is), vagy gyerektartást fizet, és megy rendszeresen láthatásra?


Talán először velük kellene beszélni, hogy ők mit javasolnak, és utána azon rugózni, hogy mit gondolnak majd rólad vadidegenek, Bebiii18. Gondolom a 18 az IQ-d lehet. :(

2016. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kedves elso igen is van abortusz tabletta, az én édesapá németországban dolgozik kb 25éve. És már kérdeztem hogy mi lenne ha késobb teherbe esnék azt mondta ha szeretnék felelossegteljes szulo lenni áll rendelkezésemre mint apa és mint nagypapa , de ha abortuszra kerul a sor ki visz németországba a korházba 1nap befekszek kivizsgálnak 2/3nap beadják a tablett á t ami ''spontán vetélést" idéz elo. És nem kaparnak meg maximum egeszsegugyi kaparás.de se anyámnak se apámnak semni fogalma.. sot a párom se tudja biztosra csak én.. csináltam 2pozitiv tesztet utanna pedig orvoshoz mentem aki megallapitotta 6,5hetes az embrio ...
2016. dec. 5. 08:03
 9/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolso talán te fogalmaztad meg bennem a választ. Én szeretném ezt a gyermeket, mert én szenvedek hozom világra ot o az enyém lesz , a szuleim java,részben elitélnenek talan kitagadnának ha elvetetném s gyermekem. Ha a párom elhagy , sajnálpm hogy ilyen bolond volt hogy egy eletet hagyott el mert félt .. Megtartoma gyemekem bárki bármit mond a bölcsibe, oviba, suliba amit tudok megadok neki és akárhogy lesz fedél nélkul nem maradunk :)) mot számit más véleménye ha én boldog vagyok??? :)) igazad van !!! :)
2016. dec. 5. 08:10
 10/37 anonim ***** válasza:
35%

Van amit nem értek és az első felét rövidítem:

az én édesapám ha késobb teherbe esnék azt mondta ha abortuszra kerul a sor ki visz németországba a korházba 1nap


a szuleim java,részben elitélnenek talan kitagadnának ha elvetetném s gyermekem.

2016. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!