Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

A párom nem akarja megtartani a gyereket most mit tegyek?

30 éves nőről van szó. Van egy szembetegsège ami öröklődhet is,meg sok nehézségen ment át. Van pl. Egy aspergeres testvére őt segíti egy életen keresztül, minden baján,gondján idegeskedik. Mindent megold helyette,anyagilag is. Ezzel magyarázza,hogy neki nincs energiája még egy gyerekre. Ezt előről csinálni meg a testvérét segíteni. Határozott,erős ember nem tudom,hogy tudnék rà hatni.

2016-12-16 16:25  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3 4 5
Gyerek kérdésben nincs kompromisszum. Ha te akarsz mindenképp, ő meg semmiképp sem, akkor nem lehettek együtt boldog és elégedett pár sajnos.
Vagy megvarod, hátha változik a véleménye, ha van turelmed. Egy férfit annyira nem szorítja az időt, mint egy nőt.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/44Időpont 2016-12-16 17:24 Privát üzenet
szép dolog az önfeláldozás, de szerintem van egy ésszerűségi határ. gondozhatja a beteg testvérét egy életen át is és közben önmagát teszi tönkre.

Ne haragudj, de ha egész életében ezt csinálja, akkor mi a csudát akar az élettől?! Most nézhetnéd a baba szemszögéből is a dolgot: Apukám, szeretne de megölnek engem mert vagy egy aspergeres nagynénim, akinek kell a segítség?! Lehet cinikus mindez de a jelen állapot szerint ez a helyzet.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/44Időpont 2016-12-16 17:26 Privát üzenet
10-es. Igen a saját teste és joga, de attól még hülyeséget csinál.

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 13/44Időpont 2016-12-16 17:33 Privát üzenet
Soha ne mondj le a gyerekről egyetlen nő miatt sem!
Ha Te akarod,de Ő nem akkor mindenképp szakítanotok kell.
Keress egy normális nőt magad mellé!

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/44Időpont 2016-12-16 17:34 Privát üzenet
#13, mindig imádtam azokat az embereket, akik jobban tudnak valamit, mint az érintett maga...

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 15/44Időpont 2016-12-16 17:40 Privát üzenet
13!

Miért csinál hülyeséget?
Nem mindeki akár gyereket.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 16/44Időpont 2016-12-16 17:52 Privát üzenet
" Most nézhetnéd a baba szemszögéből is a dolgot: Apukám, szeretne de megölnek engem mert vagy egy aspergeres nagynénim, akinek kell a segítség?!" - aha... és mennyivel is előrébb való egy embrió "szemszöge" (megj: mije??? - ahhoz, hogy valakinek szemszöge legyen ahhoz asszociatív gondolkodásra képes agy is kellene, nem?) az aspergeres testvérénél?

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 17/44Időpont 2016-12-16 17:56 Privát üzenet
oké utolsó, de gondolom azt te se várod el hogy a férfi vele maradjon miután önhatalmúlag abortáltatta a gyerekét?

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 18/44Időpont 2016-12-16 17:59 Privát üzenet
#18, mindenki akkor száll ki egy kapcsolatból, amikor akar, és azért, amiért akar. Ez a férfire is igaz, meg a nőre is.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 19/44Időpont 2016-12-16 18:05 Privát üzenet
18!

Nem hát. Mondjuk ha ebben a történetben én lennék a nő, akit az akarata ellenére szülésre akár kényszeríteni, meg a másnapot se kellene mellettem töltenie

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 20/44Időpont 2016-12-16 18:07 Privát üzenet
1 2 3 4 5

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek normális dolog egy erőszakból fogant gyereket megtartani?
Magyarországon miért kell családsegítőhöz meg védőnőhöz menni ha nem akarja megtartani a gyereket valaki?
Miért gondolják azt sokan hogy jó ötlet egy nőnek úgy megtartani a gyereket ha nem akarja?
Miért jobb megtartani egy nem kívánt gyereket majd örökbe adni mint abortálni? Csak kérdezem, azoktól akik folyton ezt ajánlgatják az abortuszra készülő nőknek? Miért gondoljátok,..
Miért követelőzik egy lány, és akarja megtartani a gyereket, a a fiú eleitől fogva világosan megmondta, hogy nem akar gyereket? Csak szerintem nem igazságos ez a fellállás, hogy..
Szerintetek mit tegyek!? Teherbe ejtettem egy tini lanyt en sem vagyok csak18 es felek megtartani a gyereket! En hiaba dolgozom mert eltartani mind a kettojuket nem tudnam es..

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu