Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A párom nem akarja megtartani...

A párom nem akarja megtartani a gyereket most mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves nőről van szó. Van egy szembetegsège ami öröklődhet is,meg sok nehézségen ment át. Van pl. Egy aspergeres testvére őt segíti egy életen keresztül, minden baján,gondján idegeskedik. Mindent megold helyette,anyagilag is. Ezzel magyarázza,hogy neki nincs energiája még egy gyerekre. Ezt előről csinálni meg a testvérét segíteni. Határozott,erős ember nem tudom,hogy tudnék rà hatni.
2016. dec. 16. 16:25
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
26%

Megjöttek a hülye femenek. annyi hülyeséget írtok hogy csak na. Legalább nem szaporodtok...


1., Igen, egy gyerek sokkal hasznosabb tagja a társadalomnak mint egy beteg ellátásra szoruló aspergeres. Ez így van. Vannak értékes és kevésbé értékes emberek... Egyik termel másik visz.


2., Igen, joga van a nőnek azt csinálni amit akar, és senkit nem szabad kényszeríteni, de nem attól lesz valami jó választás, hogy ő azt választotta.


3., Nem mellesleg az apuka telibesz*rása az amit csinál hiszen csak az ő akarata dönt. Tudom nálatok ez természetes, de normális helyeken azért adunk beleszólást a másiknak is. Ha akarná a nő a gyereket akkor meg kötelező a gyerektartás, ugye?!

2016. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
36%
Hát gondolom nem is nagyon kéne kényszerítened a férfit hogy elmenjen. Ha az én feleségem menne abortuszra, mire hazaérne már csak a hűlt helyem találná.
2016. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
58%

Biztos, hogy nem a testvére miatt, ez csak kifogás!

A legnagyobb gyerekem Aspergeres, abszolút nem igényel állandó felügyeletet, gimibe jár, kivételesen okos gyerek. Nem mind egyforma, de még az autisták többsége is képes önálló életre!

Nem kis feladat, de gyereket nevelni alapból nem könnyű. Bátran vállaltunk 2 gyereket is még, vagyis összesen hármat.

Bocs, de én ez után nem tudom elképzelni, hogy egy Aspergeres testvér miatt fel kell áldoznia ilyen szinten mindent.

Egyszerűen nem akar gyereket és kész. Csak nem meri ezt előtted egyenesen felvállalni.

2016. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
70%

22!


Nyilván házasság előtt beszéltetek a gyerek témáról és egyet értettek.

2016. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
36%
Ja igen, és az aspergeres testvér csak kifogás, én is az vagyok, de nem kell senki segítsége, tökéletesen elvagyok, férjem van és gyereket nevelek. Az asperger nem olyan valami ami életképtelenné tesz. Jó igaz, sosem leszek egy nagyon társasági ember, mert nehezen találom meg a hangot a többiekkel, viszont másban meg átlagon felül teljesítek. Úgyhogy ez csak jó kifogás.
2016. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Pedig a testvérét segíteni kell. Egyedül nem képpes ügyeket intézni, pl.nem úgy értelmezi a mondatokat amit jelentenek. A munkahelyeken nem tud helyt állni. Azért ne tegyünk úgy mintha egy kis semmiség lenne. Azt mondja a barátnőm nincs ereje még egy gyereket nevelni ezek mellett.
2016. dec. 16. 18:23
 27/44 anonim ***** válasza:
44%
Biztos asperger és nem autizmus? Mert hatalmas különbség van a kettő között. Én aspergerrel jelenleg egy egész könyvelési osztályt vezetek.
2016. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Igen biztos. Amúgy bizonyos dolgokban nagyon értelmes,de az életben elveszne a barátnőm nélkül.
2016. dec. 16. 18:28
 29/44 anonim ***** válasza:
54%
#21 "Vannak értékes és kevésbé értékes emberek... Egyik termel másik visz." - csak csendben szólnék, hogy NEM a III. Birodalomban élünk... szerencsére... márpedig az általad hirdetett szocdarwinista gondolkodás ott vált "államvallássá"...
2016. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, ezt ti döntsétek el. Ha maradsz akkor lehet nem lesz gyereketek, hacsak idővel meg nem változik.

Ha mész, akkor pedig szerintem 2 dolog történhet: 1., Ha nagyon szeret téged és látja hogy szeretnéd akkor mégiscsak megtartja a babát. 2., Döntése végleges és szétmentek.

Nyilván kombinálhatod is a kettőt, hogy még vársz pár évet és ha nincs változás akkor válsz el. Ez a Te döntésed a Te életed.

2016. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!