Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy abortusz hogyan zajlik?...

Egy abortusz hogyan zajlik? És milyen Következményekkel jár?

Figyelt kérdés

#terhesség #megszakitas kovetkezmenyek
2017. jan. 1. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nemtudom hogyan zajlik, de mar latom h jonnek lassan az abortuszellenesek.. riogatni h nem lesz utana gyereked. Pedig ez ma mar egyre ritkább, nem pincèkben vègzik már. Persze nem az h tamogatom vagy sem. Mindenki esete mas, es kik vagyunk h masokrol itelkezzunk. De sztem mindjart jonnek... szval kitartas! :) :)
2017. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Olvasd el az előző kérdéseket, 1-2 napra írtam le.
2017. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Hogy hogy zajlik millió helyen le van írva, neten is, itt is. Következmények. Ma már szerencsére nagyon ritka, hogy meddőséget okoz, viszont a hormanháztartást hazavágja minimum 3-4 évre. Ez saját tapasztalat.
2017. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos semmi baja nem lesz a nőnek, csak a gyerek hal meg. Google-n van egy csomó kép, nézegesd sokat.
2017. jan. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Konkretan egyen fuggo h mi bajod lesz utana ...

Spec nekem semmi bajom nem volt

Nem volt kovetkezmenye se testi se lelki ertelemben

2017. jan. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nkm volt 2x bizonyos okok miatt. Utana pszichologus hozott helyre mert lelkileg bele betegedtem. Elaltattak es kikapartak. 7 percet aludtam. Utana gorcsolt a hasam menzesz meg volt egy hetet. 28 nap mulva rendesen megjott ismet rendszeresen. Azota 2 gyerek edesanyja vagyok. Semmi jel nem volt arra h nem lehet gxerekem. Mindket gyerekem elso probalkozasoknal osszejott, azonnal kimaradt a menzeszem.
2017. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Utolso vagyok.

Jah meg annyit h ha tehetrd ne vetesd el. Lrlkileg tonkre tesz. Bar mindenki maskepp dolgozza fel. Vkit megvisrl vkit nem. Engem mrgviselt

2017. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Sokan depressziòsok lesznek meg öngyilkosok annyira megviseli őket!
2017. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Redneckchees ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nézzük a vége felől. Egy rendkivül érdekes híradást olvastam egy vietnami férfi történetéről, aki segítségére sietett az abortuszon átesett nőknek. Nincs ebben semmi győzködés, de biztos vagyok benne, ha elolvasod ezt a cikket, segíteni fog a felelős döntésben.


[link]

2017. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Kedves Kérdező! Felfekszel egy aszalra, szétteszed a lábad, épp mint amikor a Józsinak. Doki bácsi bekukkant, szétzúzza a gyereked kezét, lábát egy csipesszerű valamivel majd darabonként kitépi a végtagjait. Végül kiszippantja a babád öszezúzott kis testébek maradékát a maradék vérrel és méhlepénnyel. Ezt a gyereked a 12 hét körül már érzi és ösztönösen menekülni fog a fogó elől. Csak sajnos nincs hová. 12 hetes korára minden szerve adott. 6-8 hetesen ver a szíve. Ja, lehet ez volt az utolsó, mert az esetek nagy százalékában meddőséget, vagy gyakori vetélést okoz. Sok sikert!
2017. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!