Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 18 eves lany vagyok. 6 hetes...

Lili9999 kérdése:

18 eves lany vagyok. 6 hetes terhes vagyok. Sajnos elkel vetetnem, mert nem fejlodik, nincs sziv dobogasa, meghalt. Ha el altatnak abortusz kozben, erezni fogok valamit? mi fog velem torteni? Vagy mit fogok erezni? aki mar ilyet tapasztalt, az irjon

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 20:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

6 hetesen nem mondhatnak ilyet... Valakinek akkor mèg az UH-n se látszik.

Menj el másik orvoshoz!

2017. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
semmit nem fogsz érezni, hisz aludni fogsz...
2017. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Voltam mar tobb orvosnal, mindenki ezt mondta, pedig ugy orultem, vartuk mar nagyon.:(
2017. jan. 10. 20:55
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Nalunk mindket gyereknel 7 hèt par naposan lett szivhang. Ez hulyeseg, vagy kamuzol h ne csesszenek itt Le vagy ostoba orvosod van!!
2017. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Kb 5-6 hetesen derül ki a terhesség. Olyan sok helyen nem járhattál, főleg hogy mindenhol időpont kell.

És ők is tudják, hogy ilyenkor nem ritka, hogy nincs MÈG szìvhang.

Szóval ez nem áll össze...

1. voltam.

2017. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
nem c sak a szivhang a baj hanem nen fejlodik meghalt nem talalnak ki ilyeneket!!!!! ne irjon ide az aki ilyet gondol
2017. jan. 10. 21:02
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha valóban így van, elvileg ilyenkor mèg magától fel is szívódik, nem kell abortusz.
2017. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
7 hétnél hamarabb nem jelez problémát a szívhang hiánya, valamint mihez képest nem fejlődik? Ugyanis nem hiszem hogy hat hetes terhesen voltál már legalább két vizsgálaton, amik között egy hétnek lennie kellett az eredmény érdekében, hogy megállapíthassák hogy nem fejlődik.
2017. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
6hetes terhességnél ilyen nincs amit te állítasz.Ennyire nem hülyék az orvosok jó vannak betegségek amibe sokszor csak tapogatnak de nem ebbe amit te állítasz.Szerintem te az abortuszra vagy kíváncsi.
2017. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Ez ebben a formában nem életszerű. Nem tudom, hogy a 6 hétben tévedsz, vagy a többiben kamuzol, mert esetleg tényleg terhes vagy és élő gyereket akarsz elvetetni, csak nem akarsz mocskolódókat. Ezt megértem, de te meg értsd meg, hogy nincs az az orvos, aki 6 hetes terhest műtétre küld. Nyugodtan hidd el nekünk, hogy a 6. héten nem kell szívhangnak lenni, bőven elég, ha a 7-ediken van. És 6 hetes terhes nem is műtenek, csak ha már lezajlott a vetélés és nem volt teljes.
2017. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!