Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik abortuszellenesek azok...

Akik abortuszellenesek azok egyben munkanélküliek is?

Figyelt kérdés
Meg vagyok lepődve ha fellépek ide. Hogy van ennyi embernek ideje egész nap osztani a tutit család, munka mellett?
2017. jan. 20. 12:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Te is?

2017. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Akkor itt gyakorin mindenki munkanélküli?

Miért pont az abortuszelleneseket emeleted ki? Nem csak ők vannak itt munkaidőben :D

2017. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Szoptatás alatt szoktam mobilról olvasni. De akkor te munkanélküli vagy?
2017. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

??? már miért lennének munkanélküliek? Nem csak abortuszellenesek válaszolnak a kérdésekre munkaidőben, hanem abortuszpártiak is. Amúgy mit tekintünk munkaidőnek? Én hétköznapokon 3 napot dolgozom dupla műszakban, kettőt pedig szabad vagyok, tehát bár "munkaidő" van jelen pillanatban sokaknak, de nekem szabadnapom van. Ez egy borzasztó hülye kérdés és csak kötekedni akarsz.

(egyébként nem vagyok abortuszellenes, se abortuszpárti, hanem megoldáspárti vagyok, azaz, ha egy helyzetben az abortusz a legjobb megoldás, akkor azt támogatom, ha pedig elkerülhető az abortusz, akkor a baba megtartása mellett kampányolok)

2017. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

Igen, én ellene vagyok és munkanélküli is.

De amúgy ha egy kicsi eszed lenne, akkor rájöhettél volna, hogy sok gyesen lévő anyuka ír ide és mivel éppen csecsemőt gondoznak nem fogják az abortuszt olyan jó dolognak gondolni.

2017. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem, aki abortuszellenes, az nem feltétlenül munkanélküli.
2017. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%
Látom te is munkanélküli vagy!
2017. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%
Jajj. Nem biztattak a másik kérdésedben az abortuszra, már ott is kiakadtál és most ez a kérdés is. Kapkodsz. Ne másokat kérdezz meg, hogy mit csinálj. Te mit akarsz? És ilyen arrogánsan hozzáállni ehhez a fontos kérdéshez, háááát.... Én pl. most munkanélküli vagyok, igen. De van már 20 év munkaviszonyom, egy kislányom és volt már sajnos abortuszom. Minek kérdezel, ha senkitől nem fogadsz el semmit és kérdések halmazában sértegetsz embereket? Látszik, hogy magaddal sem vagy tisztában és akkor még te oltogatsz másokat? Te akarsz egy gyermek sorsáról dönteni, életéről, haláláról? Úristen.
2017. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
59%

nekem meg olyan munkam van hogy tudok mellette gyakorizni is.


Van ilyen is.

2017. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
43%

Ő nem az, aki kiírta azt a kérdést, hogy abortusz előtt bemehet-e a párja a kórterembe. Nem telt el fél óra a 2 kérdés között. Ő csak szimplán egy kötekedő.

Kérdező, ha normális válaszok érdekelnek, akkor a kérdésedet úgy írd ki, hogy "Nektek mikor van időtök gyakorizni?". Meglátod, kevesen fogják az írni, hogy "bármikor, mert egy abortuszellenes munkanélküli vagyok, akinek családja sincs". Én például: ha úgy van, munkaidőben is felnézek ide kikapcsolódásként, de múlt héten például betegszabin itthon voltam egy hetet, most pedig szabadnapos vagyok, a férjem pedig dolgozik és csak 6kor ér majd haza. A házimunkát reggel megcsináltam, a kutyám pedig öreg és nincs kedve játszani. Ja és a TV-ben sz'r a műsor, a Facebookot utálom, a gyakori viszont leköt, ha semmi más dolgom nincs. Ha abortuszos kérdés van fent, akkor az alapján írok tanácsot, hogy a felvázolt helyzetben melyik megoldás a legjobb, vagyok például egy 15 évest nem fogok arra biztatni, hogy tartsa meg a gyereket, aki pedig azért akarja elvetetni, mert inkább még inna, bulizna és nincs kedve sz'rakodni egy babával, azt elhordom mindenféle felelőtlen k'vának, hogy miért nem vigyázott jobban és undorító, amit tenni akar.

2017. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!