Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 18 év alatti terhesnél (15,5év...

18 év alatti terhesnél (15,5éves), a szülönek milyen lehetöségei vannak, ha jòltudjuk a fiu 18 lessz mire megszűlne. Dönthetünk mi?

Figyelt kérdés
nagyon nem kell a baba, se anyagilag, se a lány nem anyanak való!

2017. jan. 25. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
90%
A törvény szerint ma Magyarországon senki sem kényszeríthető abortuszra.
2017. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
58%
ti nem dönthettek, a döntés mindig az anyáé. Ti vagy támogatjárok, vagy nem, az már csak a lelkiismeretetektől függ. Én sohase küldeném a gyeretem abortuszra, akárhány éves is, mi lesz, ha ebből maradandó károsodása lesz, akár fizikai, akár lelki? Nem tudnék tükörbe nézni úgy, hogy én nyomorítottam meg a gyerekem életét, plussz kinyírtam az unokámat. Mellesleg ha engem anyám abortuszra kényszerített volna, soha többé nem állnék szóba vele..
2017. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
87%

SENKI nem dönthet a lány helyett, ha ö nem egyezik bele az abortuszba, akkor erre kényszeríteni nem lehet.


Az teljesen lényegtelen, hogy az apajelölt menyi idös, ez kizárólag a lány döntése.

2017. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem te jobb ember vagy annál, mint hogy megölesd a saját unokádat.
2017. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
27%
Támogasd lelkileg, hogy meg tudja szülni a picit! Hidd el,sok örömöd lesz az unokában!
2017. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
68%
Tudom, egy tinédzser gyerekre elég nehéz hatni, de azért én próbálkoznék rábeszélni az abortuszra. Az csak LEHET, hogy tönkretenné az életét, viszont ha most megszüli a gyerekét, az egészen BIZTOS romba dönti minden esetleges jövőbeni lehetőségét. Ha ezeket felvázoljátok, meg hogy mivel jár a baba, és hogy akkor munka (iskola????), meg felelősség meg elköteleződés, mert hogy helyette nem fogjátok felnevelni, akkor sem jut jobb belátásra?
2017. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
2017. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
69%
15 és fél éves a lány?! Szerintem attól megy tönkre testileg ha ki kell hordania egy terhességet. Nem anyának való? Hát, nyilván nem az, mivel gyerek még. Én is úgy tudom, hogy neki kell eldönteni, de nem értek vele egyet, mivel a szülei fogják felnevelni, eltartani a picit. Abortuszelkenes vagyok, de ebben a helyzetben szerintem vedd rá az abortuszra és irass neki mindenképpen fogamzásgátlót.
2017. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
2017. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
60%

Ez vicces mert te nem kötelezheted abortuszra, de utána téged kötelezhetnek az eltartására.

Mindenképp próbáld lebeszélni a babáról, nem veszekedve, hanem beszélgetve, a következő éveket elévetítve. Ha tudod állítsd magad mellé egy barátnőjét, hátha rá jobban hallgat.

2017. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!