Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kiknek beszéltetek az abortusz...

Kiknek beszéltetek az abortuszotokról? A szüleitek tudják?

Figyelt kérdés
A banktól minden hónapban kapnak egy kimutatást a pénzmozgásokról a számlámon. És mivel a beavatkozást magánintézményben végzik, nagyobb összeghez kellet nyúlnom, amire azért szerintem már rákérdeznének, hogy mire kellett...
2017. jan. 25. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Meg a vetelest sem mondtam el senkinek...


Az abortuszt plane szegyellnem:/

2017. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Az en csaladomban nincs tabu

Hal istennek

Errol es sok mas dologrol is nyiltan beszelunk

2017. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Anyám tudja, de neki is évekkel később mondtam el. Apám jobb, ha nem tudja.

Nem is tűnt fel nekik, mert sose néztek bele a bankszámlámba. Nem tudom, hasonló helyzetben mit mondanék. Ha lehet, akkor nem közvetlen utalással fizetném a műtétet, így legfeljebb azt látják, hogy kivettem x összeget, de azt nem, hogy mire költöttem.

2017. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
az oké, hogy kapsz egy levelet, de azt ők miért nyitják ki?
2017. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Hány éves vagy? Ha már dolgozol akkor elég gáz h a szüleid nézegetik a bankszámládat.

Egyébként meg te ismered őket, neked kell tudnod hogy elmondhatod-e vagy ezzel túl nagy konfliktust generálnál otthon, ilyen szempontból az sem mindegy mért döntöttél az abortusz mellett.

Én inkább azt mondom ne mondd el, és mondd azt h valami másra kellett a pénz, vagy ha látják h egy kórháznak utaltak mondj mást h pl. cisztát távolítottak el stb.

Bár ahogy gondolom még fiatal lehetsz és otthon élsz és esetleg közös kasszán vagytok? Így nehéz lesz nem elmondani.

2017. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Miért nyitogatják ki a szüleid a TE leveleidet? De egyébként bemész a bankba és lemondod a papír alapú értesítést.
2017. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Albu ***** válasza:
59%
Ez valami óvodás tanácsadó csoport?
2017. febr. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha lett volna, én nem mondanám el. Ez magánügy szerintem, semmi közük hozzá. A leveleidet pedig nincs joguk kinyitni. Ha rákérdeznek, találj ki valamit, ha nem akarod elmondani. Ciszta eltávolítás jó ötlet.
2017. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!