Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit jelent abortusz esetén a...

Mit jelent abortusz esetén a 12 héten túli fel nem róható ok?

Figyelt kérdés
Ha menstruál egy nő de már nem fiatal, és erős gyógyszereket szed az ide tartozik? De közben menstruál így nem veszi időben észre.
2017. febr. 5. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
az ha a doki nem ismeri fel a terhességet.
2017. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És ha a nő nem ismeri fel mert megjön neki? De erős gyógyszereket szed?
2017. febr. 5. 17:55
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
szerintem az nem számít ide. DE menj el nőgyógyászhoz, ő el tudja neked mondani pontosan. De miért akarod elvetetni őt?
2017. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért akarja elvetetni mert nem szeretne több gyereket, védekezett,nem fiatal már, rossz az egészségi állapota.
2017. febr. 5. 17:59
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Ne itt tájékozódj. A nőgyógyász pontos választ fog adni. Minél hamarabb, annál jobb.
2017. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
itt minden abortuszos védekezik:-) Mily meglepő. Amúgy meg szerintem azért se számít mert hogy bizonyítja ezt be?
2017. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem a válaszolók véleményére voltam kíváncsi hanem olyanokéra akik tapasztaltak ebben. De igaza van az 5-nek biztost csak az orvos tud mondani.
2017. febr. 5. 18:16
 8/22 anonim ***** válasza:
55%

Az abortuszok mindössze három százaléka történik valóban vagy erőszak vagy beteg baba miatt. A többi mind azért hal meg, mert szexelni mindenki tud, védekezni nem. Ez naponta több száz baba halálát jelenti csak nálunk.


Ahogy olvasom a kérdéseket, ide kizárólag az a három százalék írogat. (érezd az iróniát)

2017. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó mi közöd neked ahoz hogy mások,hogy védekeznek. Felőlem te nyugodtan szülhetsz gyereket, ha akarsz, ha nem.
2017. febr. 5. 20:31
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy valaki nemtudta meg "időben",hogy terhes, még nem ok az abortuszra 12 hét után. Egy 13 hetes magzat már nagy és minél tovább, annál fejlettebb. Nem lehet kikapartatni, meg kell ölni és holtan megszülni. Ezt nem fogják megengedni, ha nincs rá egészségügyi indok.

Az, hogy valaki nem fiatal, még nem jelenti azt, hogy nem képes kihordani a terhességet. A barátomat 41 évesen szülte az anyja, de olyan nőt is ismerek, aki 50 felett szült.

Szerintem nagyon brutális, hogy ilyen félvállról veszik egyesek egy 13 vagy több hetes magzat abortálását. Azt már tényleg lehetetlen sejtcsomónak titulálni, az már egy pici emberke. Mellesleg már érzi a fájdalmat is.

2017. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!