Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen helyzetben őrültség...

Ilyen helyzetben őrültség gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Adott egy család. A lány 23 éves,az egyik fiú 20 éves, a másik 17. Van még egy lány aki 16 éves. Aki terhes lett,de elég rossz körülmények között él a család. A szülők nem dolgoznak, az apa alkoholista.A két legidősebb gyerek dolgozik,és haza adja a pénzt. Kiszúrás ilyen családba még egy gyereket szülni? A gyerek apja nem dolgozik nem akarja.
2017. febr. 17. 12:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen.
2017. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2017. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Az.
2017. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Felelőtlenség.

Ki fogja azt a gyereket felneveli? A 16 éves anyja? A munkanélküli nagyszülők? Vagy a munkanélküli apja, aki nem akarja?

Inkább örüljön a leányzó, hogy őt hajlandó a két nagyobb testvér eltartani, mert már ez sem elvárható tőlük.

Valószínűleg a gyereket el is vennék, haza se viheti a kórházból.

2017. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Igen az. A testverek helyeben meg elvagnam magam a caaladtol ahogy betolti a legkisebb a 18-at.

Szoval jo lenne, ha o is inkabb a tanulasra koncetralna,hogy kitorjon ebbol a kozegbol, nem pedig babazna a nagy semmire.

2017. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem is.


Ennél a kérdésnél azonban (ami engem kísértetiesen emlékeztet erre) valahogy nem voltak ennyire jó fejek a válaszolók:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2017. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen felelőtlenség!
2017. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
35%
én úgy vélem, a gyereknek joga van az élethez. de ha ilyen szituáció állna fenn pl az én helyzetemben, én örökbe adnám. ez lenne a leghelyesebb: a gyerek élete is megmaradna, az anya sem menne tönkre lelkileg az abortusz miatt, és a kicsinek nem kellene semmiben hiányt szenvednie.
2017. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

Abortuszra menni az őrültség.

Szinte még most kezdődik az élete. Abortusszal kezdje?

Szülje csak meg szépen, aztán örökbe adhatja.

Ha nem megy abortuszra, egy teherrel kevesbbet cipel majd az életében.

Ha örökbe adja, tudni fogja, hogy mindent megadott a gyerekének. Az örökbefogadók már alig várják, hogy gyerekük lehessen. Mindent megadnak majd a picinek.

2017. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
Az anya és a pocaklakó testi és lelki egészsége számára is a legjobb megoldás, ha megszüli és örökbe adja.
2017. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!