Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hány hetesig van az abortuszta...

Hány hetesig van az abortusztabletta?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 20:42
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Aktus után van az eseményi amit 72 órán belül kell be venni. Van művi abortusz és gyógyszeres (Mifepriston) . Hétfőre van időpontom az orvoshoz de addig szeretném tudni ,hogy hány hetesig lehet ezt alkalmazni mert sok mindenki mondott ezer féle infót.
2017. febr. 17. 20:49
 2/34 anonim ***** válasza:
12%
ennyire nem értek hozzá. Pár napja mikor beszélgettünk róla, akkor egy hozzáértő lány azt mondta, hogy 12 hétig lehet abortálni. hogy milyen módszerrel azt nem tudom.
2017. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Magyarországon nincs tablettás abortusz.
2017. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
22%

Magyarországon csak műtéttel abortálják a magzatot. Külföldön talán 8 hétig lehet, de nem vagyok benne biztos.

A műtétről van egy érdekes videó, érdemes megnézni, mielőtt végleg az abortusz mellett döntesz:

https://www.youtube.com/watch?v=a7c5XhqquzA

2017. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Mo.-on nincs ilyen
2017. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Magyarorszagon nincs.
2017. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Angliában élek.
2017. febr. 17. 21:43
 8/34 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem mi innen M.o.-ról nem fogjuk tudni megmondani az angliai szitut.

Amúgy jó pár rémtörténetet olvastam USA-beli tablettás abortuszokról. Saját élményem pedig az itthon 12. hétig elvégezhető műtéttel van.

Utólag egyiket sem választanám és nem ajánlanám senkinek, mert azóta rájöttem, hogy én a saját, ártatlan pici gyerekemet ölettem meg azért, mert azt hittem, hogy nem fogom tudni szeretni és nagyon ciki lesz, hogy nem tudom, kitől van.

Most, három gyerek anyukájaként ezek annyira jelentéktelen baromságoknak tűnnek ahhoz a hihetetlenül erős szeretethez képest, amit a gyerekeim iránt érzek, és TUDOM, hogy őiránta is így éreztem volna (most már érzek is, csak túl későn).

2017. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem abprtuszom volt, hanem vetelesem. (Szinten UK-ban, ezert irom, amit tudok.)

A lenyeg, hogyha elhal az embrio es nincs ok, ami miatt surgos lenne a muteti befejezes, akkor veteleseseten is lehet valasztani a tablettas befejezest. Nekem 9 hetesen halt el a babam es mar nem javasoltak a tablettas megoldast, azt mondtak, hogy mutet, vagy varakozas, hogy meginduljon magatol a veteles. 9 hetes es par napos volt az embrio merete, addig fejlodott es elvileg 9 hetes terhessegi korig hatekony a tablettas modszer, utana mar nem mukodik olyan megbizhatoan.

Szoval ebbol gondolom, hogy valasztott abortusz eseten is inkabb csak koraterhessegnel van ilyen opcio.

De a klinikan biztosan el fogjak neked mondani, hogy milyen lehetosegeid vannak, vagy mit javasolnak.

2017. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%

"A műtétről van egy érdekes videó, érdemes megnézni, mielőtt végleg az abortusz mellett döntesz: "


Ezen már 5 perce röhögök! =D Ez egy egészen új szint. Mint a hülye netes reklámok.

"Karina kipróbálta ezt a furcsa módszert és hihetetlen dolog tapasztalt!"

"Béla egy elképesztő dolgot talált a fürdőszobájában, nem hiszed el ami ez után történt!"

2017. febr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!