Abortusz? Melyk lenne a helyes döntés, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Terhes lettem 18 èvesen, fogamzásgátló mellett, pár hónapom mèg van a suliból.

Szüleimnek elmondtam, támogatnak bárhogy döntök, az apa is mellettem áll ès szeretnè ha megtartanánk.

Azon gondolkodtam, hogy ha elmegyek abortuszra soha nem tudnám feldolgozni.

Nyugodt èletem volt ès egy gyerek felborítja az egèsz èletem, fiatal vagyok lenne időm mèg gyereket nevelni.

Egyik pillanatban akarom a babát, a másikban úgy látom jónak ha nem tartom meg, nem èrzem magam felkèszülve rá.


Segítsègre van szüksègem, hogy helyesen döntsek.

Kiváncsi vagyok ti mit tennètek.



2017. márc. 2. 15:07
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
57%

18 evesen en is ebben a helyzetben voltam. Nem tartottam meg es abszolut nem banom! Persze,akkor faj lelkileg. De nem hianyzott az eletembol. Sot,barmennyire is hihetetlen a nagy szerelmek sem tartanak orokke..

Meg most,25 evesen jo fizuval sem mernem vallani.

2017. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Adtál egy kis erőt !

2017. márc. 2. 15:13
 3/60 anonim ***** válasza:
31%

Nem vetetnem el.

Stabil a kapcsolat?

2017. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Fel dolgoztad már? Beszèlgethetnènk?
2017. márc. 2. 15:14
 5/60 A kérdező kommentje:
Elèg règ vagyunk együtt,nem a legstabilabb :(
2017. márc. 2. 15:14
 6/60 anonim ***** válasza:
19%
Instabil kapcsolatba nem vállalnék gyereket, 18 évesen. Viszont hatalmas lelki erő kell ahhoz, hogy elvetesd. Időd van még szülni, csak ki tudja, hogy tudsz-e majd, egy kaparás után?!
2017. márc. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
46%
Én jó anyagi helyzet,támogató család mellett megtartanám! Nehéz lesz egyetemet/okj-t végezni baba mellett(en igy csinalom epp) de nekem pl hihetetlen motivaciot adott, hogy van kiert(a baba) tanulnom, mert fel kell nevelnem, el kell tartanom. A parod dolgozik vagy tanul amugy?
2017. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

Tudok olyat aki 5x volt kaparáson ès van 3 gyermeke.

Nemtudom, hogy ez velem is igy törtènne e, ezèrt van bennem az, hogy megtartanám.

2017. márc. 2. 15:23
 9/60 A kérdező kommentje:

Pontosan 3hónapom van mèg suli vègèig,addigra már lennèk 4hónapos.

A párom dolgozik, elèg jó munkahelye van de azt mondta, hogy ha elvetetem nem biztos, hogy kèpes lesz mèg a szemembe nèzni.Nagyon szeretnè a babát.

2017. márc. 2. 15:26
 10/60 anonim ***** válasza:
19%

Szomoru, hogy vannak ilyen hobbikapartatok.


De dontsd el, mi fer bele az erkolcsi normaidba.

2017. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!