Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elítélnél egy nőt, aki azért...

Elítélnél egy nőt, aki azért megy abortuszra, mert épp most érte el "álmai alakját" és nem akar újra meghízni?

Figyelt kérdés

Ma egy megdöbbentő beszélgetés tanuja lehettem, ahol a csajszi (24) közölte a kedvesével (26), hogy terhes de elvetetik, mert nem rég fogyott le és érte el azt az alakot, amit mindig is szeretett volna és egy gyerek tönkreteszi. Pislogni is elfelejtettem amikor meghallottam, hogy valaki ezt így, ilyen érzelemmentesen közli a párjával. Értem, hogy egy gyermek megváltozatatja a női testet, de ezért abortuszra menni?!

24 éves a lány, de nagyon nem érett még, nem is való egyenlőre neki az anyaság, de ilyet mondani ráadásul, hogy többen is hallják a családból szerintem elég durva.

(Egyébként a "szerencsés" apuka unokatestvére vagyok, a lányhoz semmi közöm.)


2017. márc. 12. 19:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen "nőnek" tíz év múlva se való gyerek...
2017. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
64%

Hát, felhúztam a szemöldököm a kérdést olvasva.

Nem dolgom ítélkezni mások felett, nem szoktam. De véleményem az van, de te is tudod, hogy ez gáz..

2017. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
51%
Igen elítélem, és remélem a srác ki is dobta a csajt, valamit remélem isten nem ver bottal, és mikor már akar gyereket nem fog tudni teherbe esni.
2017. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy mennyire nagyon gáz csak érdekelne, hogy más nők erről hogyan vélekednek.
2017. márc. 12. 19:41
 5/92 anonim ***** válasza:
55%

Sehogy

Miert kellene nekem.mas eletevel donteseivel foglalkoznom ha abszolute nincs hatassal az en eletemre....

Az o dontese annyi a minimum h tisztalatben tartjuk.

2017. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
68%

Ez mennyivel rosszabb, mintha valaki csak pusztán nem akar gyereket, azért veteti el?

Szerintem halál mindegy.

2017. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
68%

Tiszteletben

Javitva ...

2017. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
23%
67%-os, mi az hogy nem lesz semmi hatással az ő életére? Az a kis magzat a rokona lenne, a családja része, aki, ha az anyja nem egy önző riherongy, akkor hamarosan már közöttük lehetne a családi alkalmakkor.
2017. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
65%
Nem itelkezem, pláne nem idegen, ismeretlen emberekről egyetlen dolog/információ alapján. Mindenki úgy éli az eletet, ahogy akarja, egy ilyen dolog meg nincs kihatással a mi életünkre, sokkal inkább az övére, tehát innentől kezdve pláne nem foglalkoztat a dolog.
2017. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
28%

Az is lehet, hogy emögött komolyabb dolgok vannak és ilyen erdekes kifogással akar takarozni, közben meg lehet az anyjavagy a párja verte ki a balhét korábban, nehogy megtartsa es szegyenben van es magának sem vallja be.


Nem mindig a szo az igaz.

2017. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!