Hogy zajlik az Abortusz?

Figyelt kérdés
van egy 1eves kislanyom..csaszarral szultem mert nem nyiltam ki..es most terhes lettem gondolkodom az abortuszon mert felek ujra felnyitni a sebet es hat nemis nagyon allok meg keszen..csaszarozottnak hogy zajlik az abortusz ss mennyibe kerul?
2017. márc. 14. 23:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
7%

Olyan mint egy egészségügyi kaparás.

Nem a testi része a rossz, hanem a lelki :(

Nem kockáztatnék a helyedben. Biztos kinyílna a sebed.

Kitartást

2017. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%

Dehogy nyilna!

1 eves varakozast javasolnak, de rengetegen esnek teherbe elotte es nincs gond

Neked meg mar le is telt az egy ev.

Kifogas ...

2017. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hat nem nagyon szeretnem elvetetni de sajnos most nem tudom mast..:( es ez az egesz hogyan zajlik?
2017. márc. 15. 00:08
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Semmi extra nem fog történni, emiatt aztán nem kell az abortuszon gondolkoznod.

Az egy évet szokták javasolni, hogy várjanak, de ha így alakult, senki nem mondja, hogy vetesd el.

2017. márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Az én dokim 6 hónap várakozást javasol császármetszés után, innentől lehet próbálkozni. Ha ennyi idő már eltelt, akkor hegszétválás szempontjából mindegy, hogy fél év, vagy öt év után esik teherbe az illető, ugyanis a saját szövetei sajátosságán múlik. Egyébként a terhesség kihordása senkinek nem gond, jellemzően a vajúdás az, amit vagy bír, vagy nem bír a heg, utóbbi esetben a második szülés is császár lesz.


Az abortusz meg úgy zajlik, ahogy bármely más esetben. Nőgyógyász: terhesség megállapítása - kétszer családgondozó - műtét. Technikailag mitől lenne más maga a műtét? Egy küret és ennyi. Nem tudom, mire gondolsz. 30 ezer körül van egyébként.

2017. márc. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom hogy zajlik, még sosem volt szerencsére, de ha szeretnétek a pároddal a babát, akkor konzultálj egy orvossal.


Ha ő azt mondja, hogy nem, akkor nem kockáztatnék, de egyébként vállalnám, ha valóban szeretném.

2017. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
nem kell elvetetned, 1 év bőven elég, sok olyan nőt ismerek, aki néhány hónappal esett teherbe császár után, és végig szépen komplikációk nélkül kihordta a babát
2017. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Szia engem is kétszer vágtak és nincs gond sött ha harmadik babát várnék akkor is beválalnám és szerintem te sem szeretnéd elvetetni a kicsit, és ha egy picit is gondolkodsz rajta akkor ne ted mert a lelkibékéd odavesz. Én már csak tudom én is majdnem megtettem és most ha rám mosojog vagy puszit ad a kis drágám akkor sokszor könyes szemmel azt mondom magamnak hogy úr Isten majdnem megöltelek tehát engem lelkileg a majdnem is megviselt, anyira boldog vagyok hogy nem tettem meg hisz anyi szeretetet kapok töle
2017. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%
Bőven elég egy év! NE VETESD EL! Nagyon bánni fogod később! Jó egészséget kívánok Nektek! Egy 2 császáros anyuka
2017. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Arra hogy kinyíljon igen kevés az esély ennyi idő után. Akkor javasolnak inkább abortuszt ha a császár és a teherbeesés között kevesebb mint 6 hónap telt el.
2017. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!