Mire számitsak?

Figyelt kérdés

5 hónapja császárral szültem. Szülés után szépen beállt a menzeszem de február 7én volt az utolsó. Márc.elején 2 teszt is negatív lett. A mai napon pedig pozitiv. Védekezés mellett estem teherbe. Nem szeretném megtartani így is a kislányom veleszületett szívbetegséggel jött a világra. Kockáztatni nem szeretnék. Eddig rendben volt a védekezés mégis terhes vagyok. Óvszerrel védekezünk immár 9 éve és most...bumm.

Mielőtt bárki megkövezne nem vagyok olyan aki hobbiszinten esik teherbe. Sosem volt abortuszom. Mit szoktak csinálni? Orvosom hétfőre vár.



2017. márc. 17. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

"Mire számitsak?" - arra Kérdező, hogy a nyakadba esik az összes küldetéstudatos magzatvédő - ha már kiírtad ide a problémádat.

Ezen túl semmi különösre, beszéld meg az orvosoddal a dolgot hétfőn, aztán el fog látni a megfelelő beutalókkal.

2017. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Elmész nőgyógyászhoz, UH-ra. Ezekkel a papírokkal a nővédelmi tanácsadóba megjelensz a kapott időpontra, elmondod mit akarsz és minek mentél. Kapsz egy csekket, mivel gyesen vagy ez 14500 Ft lesz. Befizeted és a 3 nap gondolkodási idő leteltével visszaviszed. Aláírod a papírokat, kérsz egy időpontot a kórházba. Odamész éhgyomorra, megvizsgálnak, majd vársz hogy bevigyenek. Kérheted altatásban, vagy helyi érzéstelenítésben, altatáshoz belgyógy papír is kell. Az egész 10 perc, nem érzel semmit sem, utána feküdni kell 2 órán keresztül, nem ehetsz nem ihatsz. Majd kortyonként eszegethetsz, felülhetsz. Visszamennek megnézni a vérzést, ha minden rendben akkor pár óra múlva haza is engednek.


Barátnőm tapasztalatai ezek. 9 órakor műtötték, és 2-kor már mehetett is haza.

2017. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Szia. Amúgy a császár miatt nem kell elvetetni, ki lehet hordani, ismerek olyat, aki 3 hónappal császár után esett teherbe, sőt olyat is, aki 6 héttel, és mindkettőjük prblémamentesen kihordta a babát.
2017. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszadó! Nagyon köszönöm a pontos választ.

Mindenkinek ment a zöld kéz.

2017. márc. 17. 11:52
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
És mi van, ha ő egészséges lenne? Vagy lett volna...
2017. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha nem a 20at ikszelem hanem a 19et a lottón akkor enyém a főnyeremény...kb ez most ilyen. Eldöntött tény az abortusz. A második válaszoló leírta amire kiváncsi voltam. Ennyi.
2017. márc. 17. 14:50
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Kettes kb leírt mindent. Csak még annyi, hogy betétet vigyél majd magaddal a kórházba, az kelleni fog. Illetve mivel császárral szültél lehet, hogy már előző este be kell feküdnöd, hogy tegyenek föl tágítót. De majd a doki úgyis elmondja.
2017. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

ovszer nem jo vedekezes

hormonos palcika karban vagy hormonos spiral biztosabb

2017. márc. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Kedves Kérdező és a többiek! Mi "küldetéstudatos magzatvédők" épp úgy képesek vagyunk felfogni a kérdést és a kérdező szándékát, csak azért reagálunk máshogy, mint sokan mások, mert meggyőződésünk, hogy az ember már zigóta korától kezdve
2017. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
(Bocs, itt a folyt.) ember, lelke van, és a szülei felelőssége, hogy ő létrejött, és őt megölni gyilkosság. Ti is ebben a valóságban éltek, mint mi, csak sokan nem akarjátok vagy tudjázok ezt elfogadni. Én személy szerint nem csak a magzatokat, hanem az anyukájukat is meg szeretném kímélni az abortusztól, mert nekem sajnos volt, és utólag életem legrosszabb döntésénel tartom.
2017. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!