Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után mennyi idővel...

Abortusz után mennyi idővel utaznátok külföldre?

Figyelt kérdés

A beavatkozás után 2 nappal kéne elutazzak, az út 15 óra repülővel.


Leszek olyan állapotban (fizikálisan), hogy mehessek?

Vagy jobb lenne pár napot, esetleg egy hetet pihenéssel tölteni?


2017. márc. 22. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem érzed jól magad?
2017. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem veteles volt es utana egy hettel kontrollra vissza kellett menni, nem lett-e gyullafad, stb. Kerdezd meg az orvost.
2017. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Semmi esetre sem. Föleg, hogy egy mütét után is van rizikó vérrögösdésre, és a repülön 15 órát ülni meg abszolút rizikó. Egy mütét után 1 hétig simán lehet gyulladás is.


Gondolj bele, a repülön útközben elkezdesz vérezni iszonyatosan, azért hogy ne vérezz el, kényszerleszállás egy reptéren, ennek az összes költségét neked kell fizetned.


Mindenképpen beszélj az orvossal, de 1 hét a minimum , de szerintem kb 2 hét a normális idö.

2017. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 2 hetes kontroll volt missed ab után, de az eljárás ugyanaz. Előtte nem mertem volna utazgatni. Kiszámíthatatlan, hogy az ember megússza-e komplikáció nélkül.
2017. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Én két nap múlva simán dolgoztam, de valóban van kontrollvizsgálat, amire vissza kell menni (én nem mentem, nem volt időm, de felelőtlenségnek tartom, tényleg bármi bajom lehetett volna!).
2017. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
és ha közbejön valami komplikáció? azért mégiscsak egy műtétről van szó, nem egy foghúzáról
2017. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Jaj ugy csinaltok mintha sziv muteten lenne tul. Az abortusz ma mar rutin mutetnek szamit,keves komplikaciok lephetnek fel ha fel is lepnek 10/2 nonel fordul elo.

A hugom mar siman dolgozott ket nap utan.amugyis,a repulon csak ulni kell.

2017. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!