Örökbeadás vagy abortusz?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 anonim ***** válasza:
38%

Örökbeadás.

Sajnos rengeregen szeretnének gyermeket, és nem sikerül. Nekik ez a legcsodálatosabb ajándék lehet.

2017. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/136 Theressita ***** válasza:
42%

Elsősorban élet és szerető család.

Az örökbeadással (ha semmiképpen sem tarthatja meg a biológia anya)ez lehetséges. Én személyesen ismerek ilyet.

2017. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/136 anonim ***** válasza:
40%
örökbeadás! ez a nehezebb, de az emberibb út! többezer család vágyik gyermekre, aki már a kórházból hazaviszi, és megad neki mindent, amire szüksége van, mind anyagilag, mind lelkileg
2017. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/136 anonim ***** válasza:
69%

Abortusz.

A terhességgel kiesik a munkából, talán az állását is elveszti, a környezete rosszallóan néz, hogy terhes volt, szült, mégsincs gyerek, fizikailag kockáztatja a testét, az életét és egész életében ott lesz a kérdés, hogy mikor keresi fel, és mikor kéri számon.

Ez a valóság. SZép az elmélet, hogy persze, az élet a legfontosabb, a legnagyobb ajándék, de azért egy terhesség és szülés, meg a társadalmi megítélés az kemény lehet akár.


(vállalom a lepontozást)

2017. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 anonim ***** válasza:
74%

Melyik válaszoló fogja finanszírozni a kérdezőnek a terhességet (vizsgálatok, szülés, vitaminok, gyógyszerek, terhesruha - vagy legalább 2 számmal nagyobb normál ruha -, kórházi csomag, betétek, kontrollvizsgálato) és a táppénz (60%) miatt kieső jövedelmét (mert legalább a végén táppénzre kell mennie)?


Csak kérdezem. Mert az ingyenes egészségügy kamu.

2017. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/136 anonim ***** válasza:
48%
Ha meg tudod tenni, hogy örökbeadod, akkor inkább az. De azt is vedd figyelembe, hogy a terhesség nehéz, és pl előfordulhat hogy császár lesz. Az én terhességem nagyon nehéz volt, 9 hónapon át ki se keltem az ágyból, kivéve amikor a wc-re rohantam hányni naponta 15-ször. Kórházban voltam kiszáradással, szülés közben majdnem elvéreztem, majdnem meghaltam. És ha ezek után még a gyereket se vihetném haza, akkor azt mondom, hogy inkább az abortusz. Felesleges tönkre tenned magad. Nincs rá garancia, hogy könnyű terhességed és szülésed lesz. Én biztosan nem tudtam volna végig csinálni a terhességem, ha tudtam volna, hogy utána még "gyerekem se lesz".
2017. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/136 anonim ***** válasza:
82%

Örökbeadást ajánlom mindenkinek elsősorban, hiszen akkor még van esélye egy párnak és a gyereknek is boldog életre.

DE személy szerint én abortuszra mennék. Mindenki maga döntse el, hogy melyik megoldást tudja kivitelezni. Hogy mások mit mondanak az mindig másodlagos ilyenkor. Más ember nem tudja, hogy neked mi miért nem megoldás.

2017. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/136 anonim ***** válasza:
74%
Abszolút abortusz. Az indoklást valaki előttem szépen megfogalmazta, egyetértek minden szavával. Kíváncsi lennék, hány az örökbeadást támogató nő lenne képes valóban kihordani és örökbeadni egy újszülöttet, ha arra kerülne a sor. Itt mindenkinek óriási a szája. Én biztosan nem lennék rá képes. De nem is szexelek védekezés nélkül, mégis volt már abortuszom. Fiatal voltam, az egyetlen járható út az volt, és így tizenkét év távlatából is azt mondom, a legokosabb döntés volt, amit hozhattam.
2017. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 anonim ***** válasza:
60%
Ha a megtartás nem opció, csakis abortusz.
2017. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/136 anonim ***** válasza:
31%

Örökbeadás:


Kieső jövedelem, extra költségek, megváltozott test, kellemetlen érzés a terhesség alatt, társadalom elítélése, kétely, hogy jó döntés volt e


Abortusz:


Lelki dolgok, hogy jó döntés volt e, társadalom elítélése, műtét+fájdalom, extra költség



Örökbeadás:


Legalább 3 boldog élő ember, és egy bizonytalan, aki te vagy.


Abortusz: egy bizonytalan ember, aki te vagy, és egy marék darált minitestrész.



Nehéz döntés, szerintem nem létezik egyezményes jó megoldás, mindenki mást tud könnyebben feldolgozni.


Ha belepiszkálhatnék a rendszerbe, az abortusztablettát behoznám a 8. Hétig, ahhoz kellene csak egy kör tanácsadásra menni. A 12 hetes abortuszt 2 beszélgetéshez és egy abortuszos videó megnézéséhez kötném. Igenis tudnia kell mindenkinek mit tesz, nem szabad leemelni a felelősséget tudatlansággal.


A 18hetes abortuszt betegséghez, kiskorúsághoz és erőszakhoz kötném.

2017. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!