Mi az abortusz menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos becsúszott egy nem tervezett terhesség,mivel már van 2 csodaszép lányom, már nem szeretnénk több gyermeket. A kérdésem az lenne hogy mi a menete a terhességmegszakításnak, és kb. mennyi időn belül hajtják végre. Esetleg ha valakinek volt mostanában teehességmegszakítása, akkor egy kb. összeget is szívesen vennék.

Köszönöm


2017. ápr. 11. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Az orvos elmondja.

Először elmész dokihoz, ő megállapítja a terhességet, megkérdezi mit szeretnél, elmondod hogy nem tartod meg, akkor annak megfelelően állítja ki a papírt. A védőnőhöz kell menni 2x beszélgetésre, majd vérvétel, csekkbefizetés, és időpont egyeztetés.

Díja: 29710 Ft

2017. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1-es! Köszönöm a választ, azt nem tudtam hogy védőnőhöz is el kell menni.
2017. ápr. 11. 14:23
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekem néhány éve volt. Orvos, védőnő után, műtét előtti nap felraktak egy spirálhoz hasonlító méhszáj tágítót, nem fájt. éjszaka sem. Másnap reggel 7-re kellett mennem a kórházba, felvételi papirozás után adtak kórházi ruhát, kórterembe be kellett menni, majd szólítottak a műtőbe. Infúziós altatást kaptam, kb. 20 perc volt a műtét. Délután mehettem haza.
2017. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Elmesz nogyogyaszhoz. Megallapitja hogy van szivhangja. Add papirt.el mesz beszelgetesre majd par nap mulva meg egyszer.. (Kozben lesz egy ver vetel) utana reggel bemesz a korhazba kapsz agyat szobat.. Meg csinaljak a mutet mesz haza. Mivel sziltel msr (gondolom huvelyi uton) igy nem tesznek fel tagitot.
2017. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2017. ápr. 11. 15:15
 6/20 anonim válasza:
37%
de mivel van 2 gyermeked lehet adnak kedvezményt az abortuszra de ha esetleg van a családban tartós beteg akkor ingyenes
2017. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a kb. 40 törölt hozzàszólásban senki nem említette. Neten utána néztem: mivel rendszeres gyermekvédelmit kapok így csak 30%-ot kell fizetni, ami 9000 Ft.
2017. ápr. 13. 19:50
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó 2 válaszoló, az megvan hogy a kérdező már DÖNTÖTT (!!) és nem arra volt kiváncsi, hogy melyik szentfazeknak mi a véleménye az abortuszról?!

Itt rengeteg hsz törölve lett, ahol a kérdező elmondta és körülírta minden irányból, hogy nem fogja megtartani, de meglepő módon akkor is nyomták neki a hittérítést..

Jó lenne, ha megtanulnatok szöveget értelmezni és a kérdésre valaszolni!

2017. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Legutoljára reagálok a kérdésemre!!

Ha megszülöm, lehet kapok ruhákat meg játékokat stb.... De mikor hónap végén, esetleg közepén elfogy a pénzünk, akkor ti akik azt mondjátok tartsam meg, akkor ilyenkor minden hónapban itt fogtok kopogtatni hogy a másik két gyerekemnek is tudjak enni adni?

Esetleg ha betegek, akkor is megveszitek helyettem az orvosságot??

Hát, persze hogy nem.

A 2 évesem itt alszik köztünk, a nagylányom egy fotelágyon amit nappal összecsukok hogy elférjünk ebben a pici szobában. Egy babaágy vagy esetleg még egy ágy nem fér el itt a szobában. Ha a kicsivel éjszakáznom kell akkor a másik kettő sem fog tudni aludni, pedig kell nekik.

Semmiképp sem tartom meg a magzatot, senki sem tud eltántorítani.

2017. ápr. 19. 10:31
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Senki véleményével nem kell foglalkozni! Senkinek sem tartozol magyarázattal itt!! A már meglévő gyerekekre kell gondolni, az ő rovásukra NEM lehet harmadikat vállalni, és nem is kell.
2017. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!