Az abortusz injekciot hova adjak es mi a menete?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Magyarországon sehová...
2017. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Magyarországon csak műtéti úton végeznek abortuszt. Nincs se injekció, se ab.tabletta.
2017. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

4-es, nem tudom, ezt honnan szedted, te Magyarországon nincs ilyen, biztos, hogy Sára 42-vel nem történt meg, de véleményem szerint külföldön sem így müködik. Ez egyértelműen kiataláció, te meg másoltad valahonnan.


Jelentettem.

2017. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Magyarorszagon sehova,es eddig en meg kulfoldon sem hallottam errol az injekcios valtozatrol (pedig en nem magyarorszagon elek) itt ahol en elek (Nemetorszag)eddig csak a tablettas verziorol hallottam,de aztan lehet hogy le vagyok maradva egy korrel. Javaslom tudakozodj ott,ahol elsz.
2017. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Amerikában használt. Digoxint fecskenxeznek a pici szívébe, ettől meghal majd a nő megszüli a halott magzatot. Vagy...a sós oldatos változat amikor a maguatvízbe sós oldatot fecskendezve ölik meg szegény kicsi gyermeket.

Azért mert valaki nem Mo-n él és még nem hallott róla, nem azt jelenti hogy nem létezik és hogy azonnal jelenteni kell.

2017. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Magyarorszagon csak abortusz van. Se rabletta se injekció. Ezeket a baromsagokat kitol tanuljatok? Meg Németorszagban sincs ilyen. Pedig ez itt mas világ. Itt is csak tebletta van. Ezeket a szivbe injekcio meg ilyesmi anglia szinvonalon mukodik ha beteg a baba. Mielőtt irtok tanuljatok vahy erdeklodjetek....
2017. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Most nezem az okos telefonom milyen szépen at írta a szavakat....meg hogy a válaszolo el is tűnt.....
2017. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
6. Van élet Németországon ill Anglián túl is. Olvass. Informálódj. Sokkal több szörnyűség történik a világon mint amiről tudhatunk...de tény hogy a digoxin injekció létezik. Ha már Angliát hoztad fel példának, gondolom tudsz annyira h utánaolvass milyen is a "late term abortion" pl...
2017. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Tudom. Nővérem Angliában En Németországban élek. Nem kell kioktatni. De magyarban akkor sincs ilyen akarhogy is....
2017. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Persze...senki sem mondta hogy itt van ilyesmi, de a világon létezik. Sőt még sokkal több borzalom mint amiről olvasni lehet.

Kérdező...ausztriában kérdezz tablettáról.

2017. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!