Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kórházi tisztasági csomag mit...

Kórházi tisztasági csomag mit fed?

Figyelt kérdés

Abortuszom lesz, és az illetékes hölgy azt mondta vigyek tisztasági csomagot, de azt mondta hogy kb. mi legyen benne.

Gondolok itt papucsra, hálóingre ilyenekre szükség van? Baross utca Női klinikáról lenne szó



2017. máj. 10. 14:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval, nem mondta hogy kb. mi legyen benne
2017. máj. 10. 14:39
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
sok nagy betét (tampon nyilván nem jó), tusfürdő, dezodor stb tisztálkodási szerek amiket pl utazásra is magaddal vinnél, mert egy éjszakát biztosan bent tartanak.
2017. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

#2

Nem, nem tartják benn biztosan. Osztálya válogatja.

Főszabály szerint ambuláns műtét, délután mehet haza.


Kérdező,így készülj! Legyen nálad betét az esetleges vérzés miatt, kb. ennyi az extra.

2017. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Fertőtlenítő törlőkendő, amivel letörlöd a wc-t mielőtt használod.
2017. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szültem már, reggel 7-re kell mennem, aznap úgytudom hazaengednek.

Papucsot azért viszek, ne cipőben kelljen kitipignem a mosdóba. Köszönöm

2017. máj. 10. 15:10
 6/11 anonim válasza:
63%

Szia!


Nekem ma volt, és betétet, törcsit, pizsit(póló és rövid nadrág), tusfürdőt, papucsot vittem.

Törcsi és tusfürdő csak h tudjak zuhizni.

Műtét után egy ágyba tehető"pelenka lapot" kaptam magam alá és vattát. Simán jó, míg nem tudsz felkelni.

Ha gyógyszerrel tágítanak, vérezni fogsz szerintem,ahhoz kellhet már műtét előtt is betét.

Remélem tudtam segíteni!

2017. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igen sokat segítettél, így már tudom mit vigyek
2017. máj. 10. 19:36
 8/11 anonim válasza:
75%
Akkor örülök,hogy segíteni tudtam!:)
2017. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

Tényleg minden második nő abortuszra jár emberek????


Ne fogjátok már fel ezt ilyen nagyon természetes dolognak...

2017. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Barátnőmnek volt, ő is ezeket a dolgokat vitte, amiket már leírtak (betét, papucs, törölköző, fertőtlenítő kendő..)


Utolsó, amúgy neked nem teljesen mindegy, hogy melyik nő mit csinál a saját testével és életével? Azért van ez a topik, hogy segítsünk egymásnak, az előző válaszolok pedig pont ezt tették, veled ellentétben...

És Senki nem mondta egy szóval se, hogy természetes, de nem is egy olyan műtétrol van szó, ami annyira iszonyat ritka, h ne legyen 3-4 olyan nő abban az adott témakörben, akinek volt része benne és meg tudja osztani a tapasztalatát..

2017. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!