Mire számítsák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőhét csütörtökön lesz az abortuszom akkor leszek 10hét 5napos terhes. Annyi lenne a kérdésem hogy,hogy fog zajlani?mennyire fog fájni a laminaria felhelyezése? És mivel én nem az elején vagyok ezért nekem több laminariat fognak felhelyezni vagy csak egyet? Köszönöm az érdembeli válaszokat:)
2017. máj. 15. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ird be keresobe hogy abortusz, sokat fog kiadni, mert minden egyes nap megkerdezi valaki hogy mire szamitson csak nem mindig ezekkel a szavakkal. Probald ki a keresot, lesz mit olvasgatni, tenyleg napi kerdes ez most mar.....
2017. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Így is nehéz helyzetben van a kérdező, aki nem válaszol a kerdésre csak a lelkiismeretét akarja "észheztéríteni" az ne is írjon.


Szóval kerdező: A babádnak nem fog fajni ugyanis meg nem érez.

Neked görcsölbi fog a hasad és erős vérzésed lesz, de nem fog jobban fájni mint egy menzesznél.


Es ha teheted tetess be spirált. Sajnos nem adnak kellő felvilágosítást a védekezési lehetőségekről...a spirál a legbiztonságosabb ebből is csak a hormonos. azt viszont nem tudom hogy szülés után szabad-e csak.

De ezen kívül van sokféle fogamzásgátlási lehetőség, érdemes utana érdeklődni.

Hogy legközelebb ne ess ilyen szituációba.


A műtét úgy zajlik, hogy reggel/delelőtt felhelyeznek valamit ami kitágít, ezzel ülsz/fekszel 3 órát ha jól tudom, aztán besetálsz a műtőbe (ha így hívják azt a termet).

Sajnos elég kellemetlen, mivel sok ember lesz. Kiszíjjazzák a lábad terpeszbe és beadják az altatót.

Majd kitolnak kómásan és majd magadtól felébredsz. Ekkor még szédülhetsz szóval ne kelj fel hirtelen.


Remélem segítettem. :)

Lelkileg biztosan megvisel picit, de sajnos vannak olyan döntések amiket meg kell hozni mégha nehéz is.


Csak fontos h tanulj a hibádból és még egyszer ne történjen meg! Ha védekezés nélkül estél teherbe.

Nem ítéllek el, mert senki nem mondhatja h sosem hozott felelőtlen döntést az élete során...

Nem vagyok abortusz párti, de ellene sem vagyok

2017. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Javítok:

Nem csak a hormonos, hanem a hormonos az biztonságosabb de a másik fajta is jó természetesen

2017. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, ne foglalkozz a manipulatív hazudozással, a valóság ez: [link]

A laminária kapcsán a fájdalom egyedi, arról nem lehet jósolni, van, aki "alig érezte", és van, akinek "az fájt a legjobban"...

2017. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Na hát ez nem más, mint nettó hazugság. Nézd meg a Néma sikolyt, bemutatja, hogy hányszor gyorsabban ver a magzat szíve, miközben zajlik az abortusz. Menekül a műszer elől!! Bizonyára azért, mert olyan jól érzi magát. Ennek az intézetnek érdeke, hogy minél többen menjenek génvizsgálatra, és ehhez az kell, hogy számukra elfogadható legyen az abortusz.
2017. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Tudom OFF, de egy kis korrekcio a temat illetoen: Nem tudom hany eves a kerdezo, es van e mar gyermeke, de spiralt egyik orvos sem javasolja gyermektelen fiatal noknek.
2017. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

#5, nézegesd nyugodtan a Néma sikoly című vagy 40 éves hazug propagandafilmet, kedves egészségedre. Számomra azért mérvadóbb a Royal College of Obstetricians and Gynaecologists 2010. évi tanulmánya-állásfoglalása, amiről a linkelt cikk szól. (fogadjunk, hogy nem is olvastad, különben nem gyártottál volna összeesküvéselméletet:))

[link]

[link] globalassets/documents/guidelines/rcogfetalawarenesswpr0610.pdf

2017. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
A 65%os aki idelinkelte a gendiagnosztikas honlap linkjet, annak megkoszonom, mert almomban sem gondoltam volna h az istenhegyi klinika ilyen komolytalan cikkeket kepes megjelentetni a weboldalan. :D Ez a cikkecske ugyan megjelent a guardian hasabjain 7 EVVEL EZELOTT, de a kutatasi eredmenyekkel kapcsolatban egyetlen egy hiteles referencia sincsen megadva. Egy ilyen cikkre valo hivatkozas szakmailag teljesen hiteltelen. Persze az istenhegyi klinikanak ez edesmindegy, mert legfobb celjuk ugyis a kismamak manipulalasa, folosleges vizsgalatok elvegzese es a betegek lehuzasa marad. De azt javaslom, ha egy ilyen temaban mint a "magzati fajdalom" tudomanyos szempontbol erdemben akarsz ervelni (nem manipulalni) akkor ne erre a linkecskere hivatkozz! :)
2017. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

#9, nem tetszel igazat mondani, az előbb betettem a Brit Királyi Szülészeti-Nőgyógyászati Társaság eredeti hivatalos állásfoglalását is, amiről íródott a Guardian-cikk is...

De legyen újra: [link]

Persze ettől nektek még jogotok van a vallási alapú propagandának, és az öregségére "megtért" Nathanson ostobácska propagandafilmjének hinni...

2017. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Utolso,ne tord magad,ok biztosan nem ertenek angolul,fokepp olvasni nem tudnak.
2017. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!