Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tehetnék ha nagyon félek?

Mit tehetnék ha nagyon félek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz terhesség megszakításom és egyszerűen borzalmasan félek...félek a laminaria felhelyezésétől mert rengetegen irták itt,hogy borzalmasan fáj..félek az altatástól (még soha nem voltam altatva)..félek,hogy altatás után rosszul leszek vagy esetleg a laminaria felhelyezése után..egyszerűen nem tudom,hogy nyugtassam meg magam és nagyon félek a holnaptól
2017. máj. 24. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy, túl leszel rajta azt ennyi.
2017. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Utolsó ha azt sem tudod miért kényszerülök abortuszra akkor mi a jo istennek kommentelsz de most komolyan?ebben az esetben nem a baba huzza a rovidebbet úgy, hogy köszönöm kommented lehet tovabb menni tanacsot kertem,hogy lehetne a félelmemet legyűrni nem pedig értelmetlen kommenteket raadasul úgy, hogy azt sem tudod miert kell elvetetnem
2017. máj. 24. 19:02
 3/65 A kérdező kommentje:
És egy felnőtt ember nem félhet?Huzzál mar innen légyszíves még mindig tanácsot kértem és nem a rosszindulatú kommenteket..minek írsz ide ha nincs egy érdembeli válaszod? Unalmas az életed,hogy itt kötözködsz másokkal? Na lehet innen menni további szép napot😘
2017. máj. 24. 19:07
 4/65 anonim ***** válasza:
71%

Nyugodj meg! Rutinmutetnek szamit, a laminariat tul lehet elni es minden rendben lesz. Biztos meg van ra a megfelelo okod, ez jarjon a fejedben.

Lehet kicsit erzekenyebb leszel ilyenkor jol jon ha vki tamogat majd, az ab. utan.

2017. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
68%
Foglald le magad valamivel ami eltereli a gondolataid. Feküdj le korán. Semmi rettenetes nem fog történni.
2017. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteiteket,megpróbálok nem izgulni:)
2017. máj. 24. 19:27
 7/65 A kérdező kommentje:
Felelőtlenül szexelni?nem azért vetetem el mert felelőtlenül szexeltem teljesen más okból de mondtam amíg nem tudod miért ne ird a rosszindulatú kommenteidet;)
2017. máj. 24. 19:30
 8/65 A kérdező kommentje:
Istenem fájfdalmasan buták vagytok! Csak fújjátok hogy ne keféljek többet és nem kell mégegyszer abortuszra mennem meg,hogy nem kéne felelőtlenül szexelni de arra nem gondoltok,hogy nem önszántamból vetetem el.. de igenis fogok kefélni kedves kommentelő ahogy te mondtad és remélem a következő babámat nem kell elvetetnem
2017. máj. 24. 19:33
 9/65 anonim ***** válasza:
21%
A laminaria valóban fájni fog, erős menstruációs görcshöz hasonlít. De ne hisztizz, sokan túlelték már. A lelki ügyek utána keményebbek, mint a görcs.
2017. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod:)
2017. máj. 24. 19:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!