M. Ab. után 3 napig csak pecsételő barnázásom volt mai nap pedig rendesen piros mint amikor menstruálok a mennyiség is annyi plusz a hasfájásom is olyan mértékű talán erősebb és jobban beleszurkál?

Figyelt kérdés
Ez normális hogy most vérzek ennyire? Sajnos voltam már ilyen helyzetbe és akkor csak barnáztam kb 1 hétig. Lázam nincs orvosom nem elérhető majd csak hétfőn.

2017. máj. 26. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Képzeld én is most vetélek éppen.Ápr.3án volt meg utoljára.Máj.9-én erős pozitív teszt.Most egy hete barmázás erős hasfájás..piros vér.Voltam ultrahangon az orvos semmit nem lát.Semmit.Haza jöttem.Csináltam tesztet és erősen pozitív.Ma kellett vinnem vizeletet mono teszt miatt.A melleim fájnak.Hétfőn uh conzroll.Én nagyon félek hogy mi lesz
2017. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom,drukkolok neked.
2017. máj. 27. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!