Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki szoptatás alatt abortuszon...

Aki szoptatás alatt abortuszon esett át, a műtét napján lehet szoptatni? És utána? Nem ment el a tejetek?

Figyelt kérdés

7 hónapos babám van, 2 héttel ezelőtt elhagyott a férjem... Elítélendőnek tartom az abortuszt, de nincs más választásom, nem akarok az utcára kerülni 2 pici gyerekkel :(

Írjátok meg kérlek, hogy a műtét hogyan befolyásolta a szoptatást, a babátok (és ti) hogyan viseltétek.


2017. máj. 27. 06:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem abortuszom, de nőgyógyászati beavatkozásom (méhnyak conisatio) volt a babám 5 hónapos korában. Bódításban végezték és egy éjszakát bent kellett töltenem, így 1 napig nem szoptathattam. A kórházban fejtem, különben bedurrantak volna a melleim, a tejem pedig nem ment el.
2017. máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem csaszar utan volt olyan 7 honappal

Szal nalam eletmento volt a beavatkozas ... Remelem ezt nem kell reszletezni a abellenes osanyaknak h miert volt az !


Reggel szopi majd legkozelebb este mikor haza ertem, elotte fejtem h legyen ebedre. Mivel amugyis tanultam akkoriban es ki ki maradt egy egy a suli miatt igy a gyerek eszre sem vette :-) bent fejtem de kiontottem mert alapban sok tejem volt. Nem befolyasolt semmit sem.

2017. máj. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Így van, valószínűleg azért döntött e mellett, mert van segítsége..
2017. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
4-es! Megírta a kérdező, hogy miért akar abortuszt! Felelősen gondolkodó nő nem szül még egy gyereket, ha a meglevőt is nehezen tudja eltartani. Nem a szülők, rokonok kötelessége legalább 18 évig eltartani más gyerekét! Könnyű osztani az észt, de Te miért nem vállalod, hogy anyagilag segítesz a gyerek felnevelésében? Te vagy a felelőtlen, de nagyon.
2017. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyedulallo anyuka 7 honapossal ujra terhesen, kedves elvakult abortuszellenes, adsz neki penzt, hogy nevelje oket?
2017. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

7 hónapos a kérdező gyereke. Nekiáll munkát keresni, bökcsibe adja, és ha nem is optimális így a helyzet, de talpon tud maradni. Később pedig párra lelhet.

Ha most vállalja a terhességet, alsó hangon màsfél évig nincsenek lehetőségei, nincs normális bevétele, és ahogy írta, az utcára kerülhet.

Ez már az esetek túlnyomó többségében behozhatatlan hátrány, ami minden érintettnek kárára van.

2017. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Főleg annak, aki a kérdésre válaszolt...

Akinek van gyermeke, csak az tudja átérezni a helyzetemet. Nem olyan egyszerű, albérletben... Így is vissza kell mennem dolgozni és a picit 10 hónaposan bölcsibe adnom, hogy meg tudjunk élni. A szüleim 70 év körüliek, sem fizikailag, sem anyagilag nem tudnak segíteni, és nem is akarnám, ez az én életem, az én felelősségem, nekem kell megoldanom... Egyfolytában gondolkodom, és ha esetleg találnék valami megoldást, én lennék a legboldogabb, de egyelőre nem sok esélyt látok...

2017. máj. 27. 08:52
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Ok, de elhagyás előtt gyereet akartatok? Mert ezek szerint nem védekeztetek.

Szerintem a védőnő is tud válaszolni. Hosszútávon biztosan nem befolyásolja, esetleg aznap.

2017. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Embervédő vagyok, és kár úgy beszélni rólam, mint valami fekély.


Tények: ha ez nem kamu, pedig az, akkor tudnék mondani egy rakás megoldást. De ez provokáció, ahogy mostanában a kérdések többsége. Gondolom a te kezed is benne van, ugye?

2017. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező:Ha mész aneszteziológushoz, ott el fogják neked mondani, az lesz biztos, hiszen hiába van itt olyan aki már jó pár abortuszon túlvan, és büszkén is hangoztatja, csak az orvos szava a döntő.
2017. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!