Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Missed ab vagy abortusz után...

Missed ab vagy abortusz után mikortól lehet vízbe menni?

Figyelt kérdés

Nekem a doki 2 hetet mondott a szexre is meg az ülőfürdésre is. De másoknál 6 hetet olvasok valakinél 4-et valakinél csak azt hogy ha abba marad a vérzés akkor.

Biztonság kedvéért van valami speciális tampon vagy a sima tampon is jó vagy ezzel csak rosszat teszek mert magába szívja a vizet?!? Már nem vérzek nem is barnázok kvázi gondolom összezárult a méhszájam. A segítőkész válaszokat köszönöm.



2017. jún. 3. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Hat het mulva.
2017. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kontroll után, ha a doki is azt mondja, hogy lehet.
2017. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha strandolni vagy úszni szeretnél, azt csak akkor szabad, ha megjött, majd elmúlt a következő menstruációd.

Szex és ülőfürdő akkor mehet, ha voltál a 2 hetes kontrollon, és minden rendben volt.

Tampont ne használj, egyrészt ilyenkor átázik, másrészt ha nem menstruálsz, magába szívja a hűvelyváladékot (az összeset), és hajlamosít a fertőzésre. Tampont csak menzeszkor lehet használni, de azt hiszem, az elsőnél pl. nem is ajánlott még.

2017. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Tampon a legrosszabb otlet amit valaki tehet.

Soha ne hasznalj ha nem verzel.

Strand 6 het tenger 2 het gyogyviz 6 het

2017. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor en mondom a tobbedik verziot: nekem mindegyik veteles utan azt mondtak, hogy akkor, amikor mar elmult teljesen a verzes, plusz par nap varakozas. Ha tovabbra sem verzek (van, hogy visszater a pecseteles), akkor lehet furodni, strandolni, hazaseletet elni. Nekem a kontroll is kb erre az idoszakra esett (vetelesek utan 2-3 hettel voltam) es ott ujra elmondtak ugyanezt.

Amugy nem az a kerdes, hogy a mehszaj mikor zar be, mert az egyreszt hamar osszehuzodik, masreszt soha nem zar teljesen (ha igy lenne, akkor nem lenne folyas sem ciklus kozben pl). Az a kerdes, hogy a mehen levo seb, ami veteles/szules/kuret utan keletkezik mikor gyogyul be. Ha mar nincs verzes, akkor nincs nyilt seb.

2017. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!