Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen helyzetben megoldás az...

Ilyen helyzetben megoldás az abortusz?

Figyelt kérdés
A nő 23 éves. Egy négy szobás házban laknak ő az öt testvére, meg az apja aki eljár dolgozni, de sokszor részeg. Az anyjuk nem él. Mivel szegények voltak a 23 éves nő prostitúcióból tartja el magát, jól keres. Ha nem csinálná akkor a testvérei intézetbe is kerülhetnének. Most lett egy párja akitől terhes lett. Ő nem tud arról miből él a nő. Ti mit tennétek ha ilyen helyzetbe lennétek? Nem rólam van szó csak ismerem és kíváncsi vagyok mások mit tennének.
2017. jún. 17. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Ebben a helyzetben igazából a legkisebb "probléma" a terhesség, úgyhogy az abortusz semmire nem megoldás, maximum nem növeli a nyomorban élők számát.
2017. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Ott ahol hazudozik valamelyik fél, már megette a fene a kapcsolatot, úgyse fog sokáig tartani. Az meg a nő hibája hogy könnyebb neki szétrakni a lábát vadidegen férfiaknak mint elmenni dolgozni.
2017. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Abortusz mindenkepp. De az is santit h a ffi nem tud a norol ilyen alap dolgot, h prosti.
2017. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Én nem lennék prostituált egy részeg apa mellett, a testvérek kedvéért sem.
2017. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Felsoroltál egy rakás problémát, melyikre keresel megoldást?


Az abortusz arra megoldás, hogy ne kelljen hasonlóan rossz körülmények közt élnie és szocializálódnia egy gyereknek, ugyanakkor az alkoholista apa, a hazug párkapcsolat és a prostitúció problémáit nem oldja meg.


Egyébként az abortuszt választanám.

2017. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a nőnek ez egy lehetőség h kiszabaduljon a fertőből, az apának pedig észhez térés h gondoskodjon a gyerekekről a kocsma helyett.
2017. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Már mint mire megoldás? Hány évesek a testvérek? Kiskorúak? Ha már vannak 16 évesek, akkor elmehetnének heti pár órában diákmunkázni, az már egy kis könnyebbség lenne, a főhősnő meg kereshetne egy rendes állást. Bár terhesen állást biztos nem kap sehol, és mivel nem vagyok tájékozott prosti kérdésben, nem tudom mennyire keresett egy terhes prosti. Azt sem hiszem, hogy a csávója ne jönne rá előbb utóbb, mit is csinál a nő, pláne ha hazavisz valami fincsi kis betegséget.

Nem tudom mi a megoldás erre a helyzetre, de biztos nem az, hogy pottyantsunk oda még egy éhes szájat. Azt egyébként honnan tudja, hogy a csávójától van a gyerek és nem egy klienstől. Azt meg végképp nem értem, ha prosti, miért nem szed fogamzásgátlót...

2017. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Miért lenne megoldás az abortusz? Nem a gyerek tehet arról, hogy mi az anyja foglalkozása vágy hogy a nagyapja szereti látni a pohár fenekét. Ez egy lehetőség lenne, hogy mindenki rendbe tegye a saját életét.
2017. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

nem megoldás az abortusz, hanem egy "könnyű" út, ami azt a látszatot kelti, hogy jaj, ez a legjobb a családomnak.

a gond itt nem a terhesség, hanem az egész szituáció.

1. nem kell prostinak dolgozni, a pénz csak kifogás, keressen más munkát.

2. miért vennék el a testvéreit? attól, hogy prostiként dolgozik, még az apa felel a gyerekekért, úgyhogy jogilag az ő pénze nem oszt, nem szoroz a helyzeten.

3. ami pedig a terhességet illeti: mit szól az apa a gyerekhez? az apa dolgozik? menjenek külön lakásra, kezdjen új életet. egy gyerek épp elég nagy motiváció arra, hogy megváltozzon és felhagyjon a szex-iparral.

2017. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Egy ilyen tragikus helyzetben amugy akar meg eletmento is lehet uj eletet kezdeni, csaladot alapitani, megtartani egy babat. Szemelyesen ismertem egy hasonlo munkakort betolto leanyzot, akit szo szerint a szerelem mentett meg. Csak az tudta kipoccinteni az ejszaka es a prostitucio vilagabol. Szult is azota ha jol tom, telejsen felhagyott a regi eletevel. Rohadt bator es mazlista volt, de bejott neki az elet, en valtig allitom h meg mindig ott rohadna..
2017. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!