Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy anya megértheti, elfogadha...

Egy anya megértheti, elfogadhatja ezt? Vagy inkább ne mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, de abortuszra megyek.

Anyukámmal mindig nagyon jó volt a kapcsolatom, sosem voltak vitáink, veszekedéseink, mindig is támogatott, mellettem volt. Igazából nincs olyan, amiről ne tudna, ezért sem tudom, mit csináljak... Szeretném beavatni, elmondani neki, viszont ők a nevelőapámmal 3 évig próbálkoztak, hogy legyen egy közös gyerekük, de nem jött össze. Nem lett ettől egyikük sem lelki beteg, vagy ilyesmi, de azért gondolom csak kudarc nekik...


Ezért félek, hogy talán nem fogadná jól, ha elmondanám neki ezt az egészet.


2017. jún. 19. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
68%
Nem az anyaságtól függ, hanem hogy alapból milyen ember. Ha abortuszellenes, akkor akkor se fogja elfogadni, ha a lánya vagy.
2017. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
34%

Ha ilyen jó a kapcsolatod vele, akkor az azért van mert megért téged, és támogat téged.


Nekem 2 lányom van(még kisebbek), de ha abortuszra menne és nem mondaná el, akkor duplán mérges lennék. Egyrészt hogy miért nem védekezett, és minek mondogattam nekik évekig, hogy mi is az a védekezés. Másrészt meg az eltitkolás miatt.

Ha viszont elmondja, akkor elbeszélgetnék vele, hogy tuti, hogy ezt akarja, milyen más alternatíva lehetne... Ès ha még is abortusz akkor pedig megbeszélem vele, hogy hogyan ne forduljon mégegyszer elö...

2017. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
52%
Ne mondd el neki.
2017. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
19%
A megfelelő védekezésről kellett volna vele beszélgetned nem az abortuszról. Ne mond el neki retteneteset csalódna hogy ilyenné váltál.
2017. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:

Milyenné?

Ettől senki nem lesz más, vagy rosszabb ember.


Amúgy pedig sehol nem írtam olyat tudtommal, hogy nem védekeztem volna!

2017. jún. 19. 12:22
 6/75 anonim ***** válasza:
29%
De rosszabb lesz. A lelkeden szárad a baba élete.
2017. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
79%

Én most megkérdeztem az anyámat, mert ő pl abortuszellenes, és nagyon szoros kapcsolatban állunk.

Azt mondta, nem lenne olyan a kapcsolat, mint régen, és nagyon sok idő kellene neki. De inkább akkor is tudni szeretne róla.

Viszont ez nem jelent semmit, a te anyukádat te ismered, ő talán más.

2017. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
34%

Jaj, megint ez a védekezés melletti terhesség. A kiszakadt óvszer, a megszakítás és rosszul szedett tabletta NEM védekezés. Na mindegy, a te dolgod.


Én hatalmasat csalódnék a lányomban, függetlenül attól, hogy én próbálkoztam még vagy nem. Hozzátenném, hogy akkor is meg még nagyobbat, ha csak évek múlva tudám meg. (Mert az ilyesmi mindig kiderül előbb-utóbb.)


Én a legjobb barátnőmben is akkorát csalódtam, hogy rá is ment a barátságunk. Előbb hülyeséget csinált, aztán nem vállalta érte a felelősséget, aztán még nekem bőgött, és elvárta, hogy vígasztaljam, mert ő "szomorú" a saját döntése miatt.

2017. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
59%
Jajj ez a "tudni szeretne róla" baromság... Dehogy szeretne róla tudni! Vagy lehet csak én vagyok ilyen fura, hogy rohadtul nem érdekel mi történik a rokonaim ivarszerveiben. Teljesen felesleges ilyesmivel hergelni a környezetedet. Senkire nem tartoznak a nőgyógyászati problémáid, csak rád.
2017. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:

Mert szerintetek az abortusz mi, ha nem a felelősség vállalása?!

Nem arról van szó, hogy nem veszek róla tudomást és azt várom, hogy majd magától eltűnik... Hiába jöttök azzal, hogy nem védekeztem biztosan, ettől nem fog eltűnni a terhességem.

2017. jún. 19. 12:35
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!