Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nekem 1 eve volt abortuszom...

Nekem 1 eve volt abortuszom es nem tudtam lelkileg feldolgozni Van mas is így?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 12:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

Biztosan. Nekem is volt, több, mint 10 éve. Egy percig nem kételkedtem a döntésem helyességében, így nem volt mit feldolgozni utólag, a döntés megszületése után.


Te kényszerből döntöttől így?


Ha egy év óta még ezen kattogsz, az nagyon romboló. Mivel változtatni már nem tudsz rajta, sem feldolgozni egyedül, fordulj szakemberhez, hogy segítsen az előrelépésben! Ez ugyanis már messze van a normálistól, és semmi értelme, csak rombol téged.

2017. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
En kenytelen voltam igy donteni😢😢😢
2017. jún. 23. 13:03
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Ne magadban őrlődj ezen, keress fel egy pszichológust. Ha magadba fojtod, csak felgyülemlik a feszültség és az neked és a környezetednek sem tesz jót. Segítséget kérni nem szégyen.
2017. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%
Írj egy levelet a kisbabádnak,aki sajnos nem születhetett meg. Gyújts meg egy gyertyátHa akarod a levelet el is égeted.Írd le h szereted és muszáj volt így dönteni
2017. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Találj ki magadnak egy hobbit és töltsd az idődet olyan emberekkel, akiket szeretsz és jól érzed magad velük.

Ha egyfolytában ezen agyalsz, nem is fogsz tudni ezen túllépni. Ez lehet, hogy egy kicsit érzéketlen lesz tőlem, de néha muszáj felejteni, hogy ne legyen gondterhelt jövőd.

Amit még nagyon ajánlok, az a mozgás. Ugyanis az felszabadít.

2017. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
26%
Mindenkinek van szavad akarata!Ha azt mondod hogy megtartod akkor bárki bármit mond neked nem kell foglalkoznod vele
2017. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
18%
*szabad
2017. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
21%

persze, hogy más is van így. nekem van egy barátnőm, aki még mindig nehezen viseli, pedig több, mint 10 év telt el. ez egy normális reakció, hisz elvesztetted a kisbabádat.

ha szeretnél beszélgetni, írj rám, lehet, hogy segíthetek. Egy családtagom abortuszon átesett nők lelki gondozásával foglalkozik, kicsit én is otthon vagyok a témában.

2017. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt szabad akaratom hisz anyukamek dontittek errol
2017. jún. 23. 17:36
 10/30 anonim ***** válasza:
23%
Kicsit felelőtlen vagy, voltál. A szex előtt kellett volna gondolkodnod és védekezned. Anyukádék jól döntöttek, hisz biztosan túl fiatal vagy egy gyerekvállaláshoz. Ezzel a Te életedet, a jövődet próbálták megmenteni, mert neked még tanulnod kell, hogy később könnyebben boldogulj az életben. Amikor már belekóstoltál a munka világába, akkor már te döntésed lehet. Bár rá fogsz döbbenni, hogy mennyire nem könnyű megélni ebben a világban....főleg, ha gyerekei is van az embernek. Az élet szempontjából valóban jobb lenne, ha a fiatalok ész nélkül szexelnének és szülnék a gyerekeket, mert később már nem szívesen vállalnak a nehézségek felmérése után. A múlton ne rágódj, lépj tovább és inkább a jövővel foglalkozz....de élj a jelenben. Tedd a dolgod. Tanulj, szórakozz de ésszel.
2017. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!