Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek 'kell' tudni az abortusz...

Kinek 'kell' tudni az abortuszról? Ha egyéjszakás kaland eredménye, beavatnátok az apukát?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nehéz helyzetbe kerültem.

Terhes lettem a volt barátomtól és nem vállalom a babát, terhességet...

21 éves joghallgató vagyok, jelenleg az életem nem alkalmas egy baba nevelésére. Teljesen biztos vagyok a döntésemben, viszont nem tudom, hogy az exemnek tudnia kellene-e erről. Nem szeretnénk már semmit egymástól, az az éjszaka csak egy fellángolás volt, másnap meg is beszéltük, hogy mindketten folytatjuk tovább az életünket, nem keressük a másikat, ha kicsit szórakozni szeretnénk. Viszont akkor még nem tudtam, hogy ez lesz a vége.


Anyukám azt mondja, hogy ne mondjam meg neki, semmi értelme. Mert akkor más lenne, ha megtartanám a babát, de így csak idegesíteném magam.

De a legjobb barátnőm szerint tudnia kell, hiszen ő is ugyanúgy ott volt, neki is ugyanúgy a felelőssége és érezze csak rosszul magát.


2017. jún. 23. 16:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

Figyel, szerintem hülyeség így bosszút állni, hiszen te is pont ugyan úgy benne voltál, és ugyan úgy nem védekeztél, mint a csávó. Haragudhatsz rá, de nem érdemes, mert csak idegesíted magad, változtatni meg nem változtat semmin. Lehet nem is érdekelné.

Viszont az is benne van a pakliban, hogy érdekelné, és megpróbálhat, akár erőszakosan is, rávenni, hogy tartsd meg (itt is sokan fognak próbálkozni, pedig ők vadidegenek).

Azt döntsd el, hogy kell-e neked most a műtét mellé még a balhé is, vagy inkább gyorsan csendben túl lennél rajta.

2017. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

Változtat BÁRMIN, ha rosszul érzi magát?

Neki kell végigcsinálnia?



Nem avatnám be: ha semmi közöm az illetőhöz, akkor valóban semmi. Neked meg legyen ez tanulópénz a megfontoltabb védekezéshez. Nemi beteg is lehetsz, nem csak terhes.

2017. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
én beavatnám, ugyanis az ő felelőssége is
2017. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok. Már az egyéjszakás kaland is minősíti a nőt, de hogy mindezt védekezés nélkül, az nagyon elítélendő. Rengeteg gyerek hal meg az ilyenek miatt és ez minden normális embert dühít. A gyerek apjának joga van tudni, hogy gyermeket vársz tőle. Az övé is, nemcsak a tied. Sajnálatos módon arra nem kötelezhető az anya, hogy kihordja a magzatot, ha az apa igényt tart rá. Én biztos bevezetném ezt a törvényt. Mondhatod, hogy a te tested, de már nemcsak a tiéd. És előbb kellett volna gondolkozni.
2017. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem fejteném ki, hogy miért, de biztos vagyok abban, hogy nem kampányolna elvetemülten a baba mellett.
2017. jún. 23. 16:50
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Én sem avatnám be ha biztosan nem akarom megtartani. Csak nehezíti a dolgot ami így is elég nehéz. De arra figyelj, hogy soha semmilyen körülmények közt ne tudja meg ha most nem mondod el neki.
2017. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

#4

Bizony, minősít egy nőt egy egy éjszakás kaland! Azt mutatja, hogy képes a felszabadult szexualitásra, melyhez JOGA van.

2017. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Elmondanám de határozottan elmondanám a döntésemet is és az okát is. Nem bosszúból, nem bántásként, de tanuljon belőle, hogy jövőben védekezzen mert bármikor teherbe eshet a nő akivel együtt van. Lehet máskor a nő megtartja a babát és akkor ő hiába szeretné, hogy megszakítsa....
2017. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Mindkét választás mellett szólnak indokok, nincs olyan hogy helyes.

Viszont a pasinak is érdeke lenne tudni. Eddig ő se érezte a tettei súlyát, megtörténhet vele akár újra, és ha a nő úgy dönt hogy megtartja, akkor fizetheti a gyerektartást.

2017. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%
Elmondanam
2017. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!