Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Holnap megyek kórházba. Mi...

Holnap megyek kórházba. Mi várható? Aki átélte kérem segítsen.

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
29%
Elveszik a magzatod, ha hagyod.
2017. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem ajánlom h átéld, szörnyű! Utána pedig mégszörnyűbb! Soha nem fogsz tudni megbocsárani magadnak, ha mégis sikerülne, soha nem leszel az az ember, mint aki előtte voltál.
2017. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha már szültél akkor szépen elaltatnak megcsinálják és majd a műtő meg a kórterem között feleszmélsz.

Ha még nem szültél akkor előtte este tágítót fognak feltenni aztán másnap jön amit írtam.

Jellemzően délután már mehetsz is haza.

A lelki dolog meg....jellemzően azt viseli meg nagyon aki nem biztos a dolgába,vagy anyagi stb dolog miatt nem vállalhatja. A védekezni dologról inkább nem írok

2017. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Én átéltem,és szörnyen megbántam! Gondold meg nagyon,ha még nem késő! Én utólag fogtam fel az egészet, hogy kit veszítettem el, hogyan ölték meg, milyen félelemtől beszűkült lelkiállapotban voltam. Ha még nem vagy túl rajta,az utolsó pillanatig meggondolhatod magad, még az asztalról is leugorhatsz! Én zokogva ébredtem az altatásból, de igazán csak évekkel később kezdtem felfogni az egészet. Az a te pici babád, a te szeretetedre számít, talán még most is!!
2017. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Látom ezt a kérdést is betámadták a jövőbelátók... Ti mégis honnan a francból szeditek, hogy a kérdező igen is 100%-ig biztosan meg fogja bánni és soha nem fogja tudni feldolgozni blablabla...?? Ne hazudjatok már legalább. Az, hogy NEKTEK nem sikerült feldolgozni, nem jelenti, h másnak se fog!!

Azt se tudjátok ráadásul miért megy abra, de máris okoskodni kell.


Kérdező! Ha még nem szültél, akkor előző este feltesznek tágítót, ami kicsit kellemetlen, de kibírható. Aztán másnap megműtenek, előtte persze elaltatnak. Általában már délután lehet is hazamenni.

Én soha egy percig nem bántam meg az abortuszt, tudom, hogy jól döntöttem és egyáltalán nem lettem más ember, idegroncs se, aki nem tudja feldolgozni, h önszántából!!! abra ment. És 2 nőt is ismerek, akiknek volt abortuszuk és láss csodát ők sem bánták meg, nem lettek depressziósok és semmi egyéb. Egyáltalán nem törvényszerű, h mindenkinek szörnyű fájdalmat okoz. Pláne annak nem, aki pl akarata ellenére lett terhes és tudatosan nem akar gyereket, ezért is veteti el.

2017. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
És mennyire fájdalmas? Az a tágító és a műtét után? Szexelni 3 hétig nem lehet. Utána nem lesz kellemetlen vagy túl érzékeny?
2017. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
decemberben lesz 5 éves a drága kislány,akinek az édesanyja a folyosóról pattant fel és jött el a legnagyobb bizonytalanságban.
2017. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2017. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
... megtudhattuk belőle, hogy Macedóniában sem ismeretlen a demagógia...
2017. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%

Azt, hogy valaki ezen a téren SEGÍTŐ SZÁNDÉKBÓL át akarja adni a tapasztalatát (pl.2-es,3-as), azt elég defektált felfogás támadásnak/okoskodásnak nevezni! Nem beszélve arról, hogy teljesen ismeretlenül hazugnak beállítani valakit, egy teljesen rosszindulatú, szubjektív, önjelölt bíráskodás. Attól még, hogy vannak olyan emberek az 5-ösön kívül, akiknek működő lelkiismerete van, nem kell ilyen ormótlanul agresszívan letámadni! Általában az abortuszpártiak szinte személyes támadásként fogják fel, ha számukra teljesen ismeretlen, és a témában érintett emberek velük ellentétben más véleményt képviselnek. És láss csodát -ha már itt tartunk-, itt is ez a szabály érvényesül...


Ja, és nem a 2-es, 3-as vagyok.

2017. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!