Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 11hós anyuka vagyok sajnos...

Lill0815 kérdése:

11hós anyuka vagyok sajnos most nem tudjuk válalni a picit, mert lakáshitelbe kezdtünk. Idővel szeretnenk de most nem megy. Negativ komenteken léci ne igyis lelkileg végem. Valaki volt ilyennhelyzetbe?

Figyelt kérdés
Azért döntötünk ez mellet mert jolenne azért ha meglenne már a bisztos pont (a lakás) Érdekelne hogy hogy müködik egy abortusz? És mi az eljárása, és az ára is. Jeleleg gyeden vagyok ugye.
2017. júl. 24. 21:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
31%
11 hós??? Nem hetes??:||
2017. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, úgy érti, hogy van egy 11 hónapos gyerek, és ismét terhes, de nem akarja megtartani.
2017. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%
11 hós nincs, hetes lehet, de ha most kezdenéd csak el intézni az abortuszt, akkor kicsúsztál az időből, mert legalább 2 hét, mire mindent elintézel.
2017. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Itt van a menete a dolognak. 30 ezer Ft körül van az ára.

2017. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%

Odaírta hogy jelenleg gyeden van, tehát elég nyilvànvaló hogy nem 11 hetes terhes, hanem van egy 11 hónapos gyereke... El kéne olvasni mielőtt okoskodtok.


Kb két hétig tart az előtte levő procedúra, kell több alkalommal konzultálni a védőnővel, és kb 30 ezerbe kerül.

2017. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!
2017. júl. 25. 04:18
 7/35 anonim ***** válasza:
38%

Marha nehèz lehet egy kèrdèst normálisan megfogalmazni!

Mindegy is, ha mèg ez sem megy, akkor inkàbb vetesd el. Bár jellemzően előtte sosem szoktak gondolkodni, csak utána, mikor már terhesek!

2017. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Gratulálok a negativ komentedhez. Tudod azon vagyok elsőnek h ami kell egy gyermek neveléséhez, megteremtsem. Nem a semmibe szeretnék gyereket, mint egyesek. Ell lehet itélni, de sztem épp eszü ember gondolkodik mielöt cselekszik, és képzeld gondolkoztam mielőt ezt ki írtam. Tudtam lessznek negativ komentek is. De undoritonak tartom az ilyet. Gondolj belle mennyi gyermek van szegény helyzetbe...stb stb.

Na mind1 is nem magyaràszkodom. Aki válaszolt annak mégegyszer nagyon szépen köszönöm.

2017. júl. 25. 08:38
 9/35 anonim ***** válasza:
57%
Arra gondoltam, hogy talán kefèlès előtt kellett volna gondolkodnod...
2017. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Jéé nem momdod.... képzeld védekeztünk, csak sajnos ezek szerint nem volt 100%ig biztonságos!!!! Ha nem tetszik a kérdésem akk kèrlek hunny szemet felette, ès haladj tovább.
2017. júl. 25. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!