Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz ár 2017. mennyi is...

Abortusz ár 2017. mennyi is akkor?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta a törvényben meghatározott 29ezer valamennyi, ma voltam a tanácsadáson ott viszont már majdnem 38ezret mondtak. Csekket még nem kaptam. Akkor most mennyi lesz?
2017. aug. 16. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
hát inkább 40 fele lesz az ár. ez a 29 ezer valamennyi ez évekkel ezelőtt volt szerintem.
2017. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésed alatt 5-tel megtalálható a válasz :


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2017. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Közel 40 ezer, a doki nem túl naprakész...
2017. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

A nőnek mindenképp biztosítva kell lennie,ha például egy diáklányról van szó,neki 9ezer mivel addig biztosítva van amíg iskolába jár!

Aki dolgozik ő is biztosítva van,aki munkanélkülin van ő is biztosítva van neki is 9ezer,aki segélyen van ő is! Akinek nem jár semmilyen ellátás neki 39ezer! Üdv: egy családvédelmis!

Hátrányos helyzetben 9ezer,betegség miatt ingyenes!

2017. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
hát ez érdekes, mert a barátnőm biztosítva volt, munkaviszonya is volt , mégis 30 valahányezer forintos csekket kapott !
2017. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

#4-es, akkor nekem hármas ikerterhesség redukció miatt miért kértek ugyan úgy 30 ezer közeli összeget? Munkaviszonyban álltam akkor is. Stimuláció sikerült túl jól és a saját épségem, valamit két baba túlélési esélyeinek növelése miatt tartottunk meg csak kettőt. Ugyan azon a procedúrán kellett átmennem, mint egy akármilyen abortuszosnak és ugyan azt az összeget ki kellett fizetnem. Akkor engem átvertek?


Terjeszted mindenhol ezt a 9 ezret, linkelnél jogszabályi helyet?

2017. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

[link]

Parancsoljatok leszavazók!

2017. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Furcsa, hogy ehhez képest az egész országban keményen beszedik mindenkitől a 30-40 ezret. Akkor helyzettől függetlenül a nők 99,99%-át meglopja az állam. Érdekes.
2017. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
#7, akkor most el is olvasnád, amit belinkeltél?
2017. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

4-7-es (gondolom egy személy )


És a linkedben, hol van leírva hogy az a nő aki biztosítva (tehát van társadalombiztosítása ) annak 9* ezer forint.

Mert az , ha valaki szociálisan rászorul... az egy dolog.

Ha valamilyen tartós betegsége van az egy dolog.

Ha erőszakból fogant az egy dolog.

De egyáltalán hol van az leírva, hogy amennyiben a nő biztosított akkor az 9.000 foorintjába fog kerülni.

ez sehol nem igaz. úgyhogy ne hireszteld ezeket az áll infókat mert megtévesztesz vele embereket!!!!

2017. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!